závěrečná práce
poweredbyexperts

Mission: Svázat diplomku. Cílová rovinka jako z akčního filmu

Při dokončování bakalářky nebo diplomky jde často o minuty. Vedoucí se s poznámkami ozval pozdě a nutí vás kus práce přepsat, výsledky pokusu z vaší praktické části měly zpoždění, anebo jste to prostě dřív nestihli. Nikoho nekritizujeme, známe to sami. Problém je v tom, že ani dopsáním posledního řádku nemusí stres nutně končit. Čeká vás totiž ještě tisk a vazba a ty vám někdy můžou i těsně před cílovou páskou pěkně zavařit.

Kde je nejbližší copycentrum? Tisknou tam i vážou? Mají vůbec otevřeno a stihnou to do mého deadlinu? To všechno se vám rozvíří hlavou, sotva si mozek jen trochu ulevil od bibliografie. Pomyslný knot dynamitu začíná hořet a vy vybíháte z domu na nebezpečný závod s časem.

Super-rychle a hlavně on-line

Pokud nejste zrovna atletické typy jako Tom Cruise, anebo se prostě jen nechcete zbytečně stresovat, zkuste místo rekordu v běhu mezi copycentry otevřít stránku SuperVazby.cz a celý tisk vyřídit několika kliky pěkně z tepla domova, a ještě k tomu super-rychle. Na webu najdete třeba možnost zpracovat desky předem, takže zatímco v diplomce zběsile ťukáte poslední odstavce, čeká už na vás připravená vazba. Díky tomu vám pak dokážou zbytek práce vytisknout a svázat na počkání, což se hodí zejména těm největším opozdilcům.

Objednávat ale samozřejmě můžete i desky, tisk a vazbu dohromady a práci vám dokonce i rádi zkontrolují, a to jak jazykově, tak po stránce formátování. Pokud si proto nevíte rady s velkými písmeny, tabulátory nebo stránkováním, netrapte se zbytečně a pověřte odborníky. I tady hraje čas důležitou roli, takže pokud spěcháte, můžete mít všechno zkontrolováno už do tří dnů.

SuperVazby.cz

Jak na tisk a vazbu bakalářky nebo diplomky snadno a rychle - to shrnuje podstatu webu SuperVazby.cz, kde si můžete všechno hezky a jednoduše objednat on-line, aniž byste museli vytáhnout paty z domu. Práce jsou schopní zkontrolovat a vytisknout i super-rychle, takže desky do pár hodin a zázraky na počkání. Jo, a k tomu stovka za každého kamaráda, kterému je doporučíte, což taky není k zahození. Mrkejte a objednávejte, datum odevzdání se blíží!

Domů nebo vyzvednout

Největším přínosem on-line zadání tisku a zaslání práce je fakt, že nemusíte nikam chodit, což - a to si přiznejme - máme na moderních technologiích nejradši. Chodit si ale v případě zpracování přes SuperVazby.cz nemusíte ani pro hotovou práci, jednoduše vám ji pošlou domů kurýrem. Pokud se ale přece jen chcete projít, můžete si ji vyzvednout na kterémkoliv z 500 výdejních míst po celé republice. Jednoduše si tak zvolíte to nejbližší k vám a máte to za pár (kroků).

Zapomeňte taky na desky ve stylu parte, kterých mají všude plno. SuperVazby.cz nabízejí celou škálu zajímavých barev jak pro obal, tak i pro písmo, práci si proto můžete vytunit podle svého - věříme, že některé komise budou za narušení černo-modro-vínového stereotypu hodně vděčné, a vaše veledílo dostane příležitost v záplavě prací celého ročníku vyniknout.

Levněji i zadarmo

Pokud se vám za bakalářku nechce platit, můžete navést babičku, ať vám letos místo ponožek dá k narozeninám dárkovou poukázku na tisk a vazbu, kterou může na stránce jednoduše pořídit dokonce i s věnováním. A máte vystaráno.

Levněji taky můžete všechno vytisknout a svázat, pokud jste si tu už nechávali vyrobit seminárky nebo skripta v měkkých vazbách. Za každou z nich totiž dostáváte 2 procenta slevu a ty se sčítají. Takže kdo v průběhu studia pilně tiskne seminárky, může mít závěrečnou práci třeba o 10 procent levnější.

Přilepšit si můžete i skrze doporučení. Za každého člověka, kterému SuperVazby.cz doporučíte a který si skrze ně nechá svou práci vytisknout, totiž dostáváte stokorunu. Počet není omezený, takže čím více lidem službu doporučíte, tím víc si vyděláte. Na jejich Facebooku taky můžete dvakrát měsíčně o poukazy soutěžit, tisk diplomky tak nakonec vůbec nemusí být drahá - a ani stresující - záležitost. Stačí na to jen jít chytře.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější