JobFair.COOL
poweredbyexperts

Nenech si ujít příležitost k budoucímu zaměstnání a zeptej se firem napřímo

Nejen z toho, kolik si kde vydělá, je člověk živ. Při výběru vašeho budoucího zaměstnání tě musí zajímat celá řada věcí – co budu dělat, kde, u koho, kdo bude můj šéf, jak se můžu profesně rozvíjet, jak mi firma pomůže s work-life balance atd. Na to všechno a mnohem víc se můžeš zeptat třeba v půlce května v Brně na veletrhu JobFair.COOL.

Veletrh práce JobFair.COOL je součástí mezinárodního Veletrhu Věda Výzkum Inovace, který vznikl na podnět vystavovatelů v předešlém ročníku VVVI. 

Foto: Studenta

Na brněnském výstavišti se díky němu budete moci 16. května zastavit nejen na slovíčko se zástupci předních zaměstnavatelů v Česku, ale také si zasoutěžit na hackathonu pořádaném společností VALEO nebo absolvovat některou ze zajímavých přednášek a seminářů - chystá se třeba povídání o stáži/práci v zahraniční firmě nebo o tom, jak vypadá nábor zaměstnanců v 21. století (takže co můžete od personalistů čekat, jak si na vás nepřijdou apod.). 

Veletrh je určen především pro studenty a absolventy vysokých škol, ale i pro další uchazeče o zaměstnání, kteří chtějí využít příležitosti potkat mnoho zaměstnavatelů na jednom místě.

Foto: Studenta

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější