Oslň svými daňovými schopnostmi a vyhraj iPhone 7 či stáž v KPMG
poweredbyexperts

Oslň svými daňovými schopnostmi a vyhraj iPhone 7 či stáž v KPMG

Baví tě daně a všechno kolem nich? K tomu mluvíš dobře anglicky a studuješ alespoň 4. ročník vysoké školy? Máme pro tebe skvělou výzvu! Vyplň daňový kvíz, vyřeš 4 příklady, pochlub se angličtinou a pak už jen netrpělivě čekej, jestli ti do rukou přistane nový iPhone 7, iPad mini nebo skvělý zářez do životopisu - stáž v Daňovém oddělení KPMG.

Jak bude daňová soutěž probíhat?

Na www.danovasoutez.cz vyplníš svižný daňový kvíz o jedenácti otázkách, který otestuje tvé znalosti. Pokud jich zodpovíš alespoň osm správně, automaticky tě zařadíme do slosování o nejnovější iPhone 7 a zároveň postoupíš do druhého kola soutěže.

Tam tě čekají další příklady, které budou hodnotit daňoví experti z KPMG. Nejúspěšnější řešitel vyhraje iPad mini a spolu s dalšími 19 nejrychlejšími úspěšnými kolegy ho pozveme do naší pražské kanceláře na výkonové testy, ve kterých se zároveň budou moci blýsknout svou angličtinou.

Osmi nejlepším nabídneme čtyřtýdenní odbornou stáž v našem Daňovém oddělení v Praze nebo Brně. Díky stáži si vítězové pod vedením opravdových expertů vyzkouší práci daňového poradce a zároveň zažijí naší přátelskou firemní atmosféru. Budeš mezi nimi i ty?

Takže, piš si. Kdy, kde?

  • 27. října – 4. prosince 2016

    - Kvíz a řešení početních příkladů

  • 7. – 21. prosince 2016

    - Online výkonové testy včetně angličtiny v KPMG Česká republika

  • Únor 2017

    - Nástup do programu Stínování v Daňovém poradenství

Více informací a kompletní pravidla najdeš na www.danovasoutez.cz. Dej nám o sobě vědět!

P.S.: Pokud vyplníš v termínu všechny početní příklady správně, zařadíme tě do slosování o iPhone 7 hned třikrát a navýšíme tak tvoje šance na výhru!

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější