Pegasus Airlines: Nejlepší způsob, jak si užít více cestování za méně peněz
poweredbyexperts

Pegasus Airlines: Nejlepší způsob, jak si užít více cestování za méně peněz

Cestujete rádi? A co takhle s možností šetřit na té nejnákladnější položce, tedy letenkách? Síť společnosti Pegasus nabízí únik od každodenních starostí za cenu, kterou si můžete dovolit. Využijte lety za příznivou cenu a snadné spojení z Prahy do několika nejúžasnějších destinací v Asii, na Středním Východě a na Kavkaze. Kdo by neměl nyní chuť vyjet do zahraničí…

Nenechte si ujít Istanbul, jedno z nejdynamičtějších a nejlákavějších měst světa, nacházející se na rozhraní Asie a Evropy, jehož oslnivé prolínání kultur a civilizací pro vás bude skutečně jedinečným zážitkem. Istanbul, který býval sídelním městem tří říší – Východořímské, Byzantské a Osmanské říše, nabízí díky oslnivému prolínání kultur a civilizací jedinečný zážitek. Prohlédněte si fajánsové dlaždice ve světoznámé Modré mešitě, potěšte se majestátností chrámu Boží Moudrosti (Hagia Sofia) a projděte se harémem i expozicemi v paláci Topkapi, sídle osmanských sultánů, nebo navštivte mistrovské dílo osmanského architekta Sinana – Sulejmanovu mešitu, jejíž areál se vypíná nad Zlatým rohem, či Janovany postavenou Galatskou věž nabízející panoramatický pohled na celé město. A to jsou pouze některé z historických a kulturních památek.

Za prozkoumání v Turecku ale určitě stojí i jiná místa, svým zlatým pískem, azurovým mořem a historickými památkami jsou proslavená přímořská letoviska Antalya, Bodrum a Dalaman.  Milovníci kultury si nesmí nechat ujít Kappadokii. Leťte do Kayseri nebo Nevsehiru, ze kterých je to do Kappadokie s neuvěřitelným krajinným rázem, starobylými skalními chrámy a podzemními městy i jeskynními hotely jen kousek, navíc si zde můžete užít lety balónem nebo turistiku.

Ušetřete své výdaje

Cestování do těchto míst nebylo nikdy snazší. Zarezervujte si svou letenku u společnosti Pegasus a za jednu cestu zaplatíte pouze od 52,99 € včetně poplatků. Letenku si rezervujte online na www.flypgs.com/en nebo prostřednictvím mobilní aplikace a navštivte více míst za méně peněz.

Na let si sebou můžete vzít zdarma kabinové zavazadlo do hmotnosti 8 kilogramů. Na letišti İstanbul Sabiha Gökçen Airport nebudete na svůj přípojný let čekat dlouho. Podle svých zvyků při cestování a nabízené ceny si vyberte jeden z našich balíčků pro snadné cestování. Létejte tak, jak vám to vyhovuje, a plaťte pouze za to, co využijete.

Podrobnější informace o balíčcích najdete na https://www.flypgs.com/en/travel-services/other-travel-services/flight-packages.

Tak poleťte do světa!

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější