reklama
 
Pojďte vrstvit módu s hudbou!
poweredbyexperts

Pojďte vrstvit módu s hudbou!

Další večírek H&M Loves Music je tady! Když v pondělí 23. listopadu otevřete dveře klubu Roxy, dýchne na vás podzim v tom nejlepším smyslu. Festival Overtone změnil s dalším ročním obdobím svůj odstín, jeho myšlenka ale zůstává stejná – propojit módu a hudbu a nabídnout tak z obou světů to skutečně zajímavé. 
reklama

Letní Overtone ukázal, že hudební festival může být přehlídkou skvělých outfitů. Uplynulo čtvrt roku, změnily se barvy, materiály se navrstvily a s nimi i další akce H&M Loves Music. Jsme zvědaví, jaké stylistické kombinace rozehrají a čím se  inspirují naši hosté tentokrát, ti na pódiu i v publiku. Každý si navíc bude moci na místě opět nechat zvěčnit svůj originální outfit ve speciálním H&M Foto studiu.

To, kvůli čemu se všichni sejdeme v Roxy především, je stále hudba, protože H&M Loves Music. Vybírali jsme opravdu pečlivě, aby vystupující interpreti ladili hudbou i módou. Nakonec se tak můžete těšit na cool indie popovou dvojku z New Yorku MS MR, britskou psychedelickou písničkářku Kyla La Grande, mistra detroitského elektra GRiZ a brněnské kluky Ghost of You.

Takže ještě jednou – vrstvení módy a hudby  - 23. listopadu, v Roxy.

Laďte a vrstvěte!

Více info na https://goout.cz/hmlovesmusic/

reklama

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější