Soutěž s KPMG o stáž, jazykový pobyt nebo nejnovější iPhone!
poweredbyexperts

Soutěž s KPMG o stáž, jazykový pobyt nebo nejnovější iPhone!

Výše daňové sazby pro příští rok je sice zatím ve hvězdách, ale termín, do kdy se můžeš zapojit do daňové soutěže KPMG Česká republika je daný: nejpozději 16. listopadu 2012. Ukaž, že se v daních vyznáš! 

Soutěž je určena pro daňové nadšence z řad studentů čtvrtých a pátých ročníků. Hlavní výhrou je tříměsíční placená stáž v oddělení Daňového poradenství nebo studijní jazykový pobyt v zahraničí v hodnotě 30 000 korun dle vlastního výběru. Co je pro to potřeba udělat? Na www.kdyzvis.cz vyplň vědomostní kvíz. Pokud zodpovíš správně osm a více otázek z deseti, zašleme ti e-mailem případovou studii. Ten, kdo ji zpracuje nejlépe, si bude moci vybrat mezi tříměsíční stáží u našich daňařů, během kterých získá spoustu praktických zkušeností a bude dostávat plat, nebo jazykovým pobytem v hodnotě 30 000 korun. Studii můžeš vypracovat i v angličtině.

Foto: Studenta

Do slosování o iPhone 5 tě zařadíme, pokud odpovíš správně alespoň na šest otázek daňového kvízu. Při osmi a více správných odpovědích se tvoje jméno objeví v losovacím osudí hned třikrát, a šance na výhru se tak znásobí. A to za zkoušku rozhodně stojí!

KPMG v České republice je součástí celosvětové sítě poradenských společností, která má zastoupení ve 152 zemích světa. Poskytuje služby v oblasti auditu, daní, poradenství a práva. V auditu i v daních patří mezi špičku na českém trhu. Svým klientům poskytuje poradenství při zdanění fyzických a právnických osob, v oblasti DPH a cla, investičních pobídek, v mezinárodním zdanění, při fúzích a akvizicích a převodních cenách a nabízí i outsourcing daňových služeb.

Pokud tě daně baví, máš ambice ještě při studiích získat zkušenosti a skvělou referenci do CV, a mít tak náskok před ostatními, soutěž a buď nejlepší!

Foto: Studenta

Ukaž, že víš, na www.kdyzvis.cz.

A jeden tip na závěr: Pokud se chceš dozvědět, jak to u nás (nejen) v oddělení Daňového poradenství chodí a žije, sleduj naše blogery na www.zpodpalubi.cz.

foto: KPMG

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější