Daňová soutěž KPMG o iPhone 5, stáž nebo jazykový pobyt
poweredbyexperts

Daňová soutěž KPMG o iPhone 5, stáž nebo jazykový pobyt

Vyznáš se v daních? Víš, co všechno dani podléhá, co vše se počítá do zdanitelných příjmů nebo jaká je daňová výnosnost? Pokud na tyto otázky hravě odpovíš, máš velkou šanci uspět v daňovém kvízu společnosti KPMG Česká republika na www.kdyzvis.cz.

Společnost KPMG Česká republika připravila pro daňové nadšence z řad studentů čtvrtých a pátých ročníků velkou daňovou soutěž. Hlavní výhrou je tříměsíční placená stáž v oddělení Daňového poradenství nebo studijní jazykový pobyt v zahraniční v hodnotě 30 000 korun dle vlastního výběru.

Co je pro to potřeba udělat? Na www.kdyzvis.cz vyplň vědomostní kvíz. Pokud zodpovíš správně osm a více otázek z deseti, zašleme ti e-mailem případovou studii. Ten, kdo ji zpracuje nejlépe, si bude moci vybrat mezi tříměsíční stáží u našich daňařů, během kterých získá spoustu praktických zkušeností a bude dostávat plat, nebo jazykovým pobytem v hodnotě 30 000 korun. Studii můžeš vypracovat i v angličtině.

Foto: Studenta

Do slosování o iPhone 5 tě zařadíme, pokud odpovíš správně alespoň na šest otázek daňového kvízu. Při osmi a více správných odpovědích se tvoje jméno objeví v losovacím osudí hned třikrát, a šance na výhru se tak znásobí. A to za zkoušku rozhodně stojí!

KPMG v České republice je součástí celosvětové sítě poradenských společností, která má zastoupení ve 152 zemích světa. Poskytuje služby v oblasti auditu, daní, poradenství a práva. V auditu i v daních patří mezi špičku na českém trhu. Svým klientům poskytuje poradenství při zdanění fyzických a právnických osob, v oblasti DPH a cla, investičních pobídek, v mezinárodním zdanění, při fúzích a akvizicích a převodních cenách a nabízí i outsourcing daňových služeb.

Pokud tě daně baví, máš ambice ještě při studiích získat zkušenosti a skvělou referenci do CV, a mít tak náskok před ostatními, soutěž a buď nejlepší!

Foto: Studenta

Ukaž, že víš, na www.kdyzvis.cz.

A jeden tip na závěr: Pokud se chceš dozvědět, jak to u nás (nejen) v oddělení Daňového poradenství chodí a žije, sleduj naše blogery na http://www.zpodpalubi.cz.

foto: KPMG

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější