Test2Job – mobilní aplikace, která tě připraví na výběrové řízení
poweredbyexperts

Test2Job – mobilní aplikace, která tě připraví na výběrové řízení

Čeká tě výběrové řízení, jehož součástí je testovací část, která hodnotí tvé analytické myšlení a znalosti angličtiny? Vyzkoušej mobilní aplikaci Test2Job. Obsahuje různé testy, které ti usnadní přípravu a třeba tě přiblíží tvému vysněnému zaměstnání. 

Aplikaci Test2Job připravila společnost KPMG Česká republika pro studenty, aby si vyzkoušeli typologii testů, které používá ve svém výběrovém řízení.  V aplikaci si můžeš procvičit krátkodobou paměť, znalosti angličtiny, ověřit svou pozornost, ale třeba i analytické a logické myšlení při doplňování početních obrazců, číselných řad či rovnic. Součástí aplikace je i test multitasking, který prověří, zda zvládáš více úkolů zároveň.

Foto: Studenta

Všechny testy mají různé úrovně náročnosti. Můžeš tak začít od těch jednodušších a postupně se vypracovat až k těm složitějším, které simulují úroveň výběrového řízení.

Trénink s aplikací tě posune dál

Aplikace Test2Job získala výborné hodnocení od asistentů, kteří v loňském roce nastoupili do KPMG Česká republika. 65 % z nich potvrdilo, že aplikace pozitivně ovlivnila jejich výkon u výběrového řízení a 75 % by ji doporučilo k přípravě na výběrka i mimo KPMG. V krátkém průzkumu asistenti nejčastěji zmiňovali, že jim trénink umožnil především rychleji a pohotověji reagovat na jednotlivé úlohy a získali lepší představu o průběhu výběrového řízení.

Aplikace Test2Job nabízí i další výhody

V aplikaci můžeš denně sledovat aktuální pracovní nabídky společnosti KPMG Česká republika a třeba si i zkusit zábavný kvíz, který vyhodnotí, jaké oddělení by ti nejlépe sedlo.  Kalendář akcí tě upozorní na různé workshopy, pracovní veletrhy i zajímavé soutěže a články zaměstnanců KPMG na blogu zpodpalubi.cz, tě provedou zákulisím jedné z největších poradenských společností v České republice.

Foto: Studenta

Soutěž s aplikací Test2Job a vyhraj víkend ve Špindlu

Do konce února můžeš v aplikaci navíc soutěžit o nezapomenutelný exklusivní víkend se Šárkou Pančochovou ve Špindlerově Mlýně. Stačí projít všechny testy v aplikaci a pokusit se dosáhnout co nejvyššího skóre. Pokud vyhraješ, získáš kromě ubytování a permanentek na sjezdovky také vstupenky na finále Světového poháru ve snowboardingu včetně pozvání na afterparty, kde to můžeš pořádně rozjet.  A jako speciální bonus tě čeká osobní trénink snowboardových triků se Šárkou Pančochovou.

Aplikace Test2Job je ke stažení zdarma na AppStore i Google Play. Tak neváhej a stáhni si ji do svého smartphonu. Může ti otevřít dveře do světa, o kterém ostatní zatím jenom sní.

Chceš vědět, jak aplikace funguje ještě před stažením? Pusť si ukázkové video:

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější