Přednášky, které vám vylepší život – navštivte konferenci Osobní růst

Přednášky, které vám vylepší život – navštivte konferenci Osobní růst

Zajímá vás osobní rozvoj? Tak to si nemůžete nechat ujít konferenci Osobní růst 2016, která vám nabídne témata neúspěšnějších rozvojových knih a uvede je do praxe. Smyslem konference je během jednoho dne předat účastníkům ty nejaktuálnější informace vedoucí k efektivnějšímu, zdravějšímu a spokojenějšímu životu. 

Během osmi úderných přednášek se dozvíte praktické tipy a triky z oblasti zvládání emocí a zlepšení soustředění, posilování psychického i fyzického zdraví pomocí zdravého jídelníčku, budete obohaceni o výzkumy odhalující jak zlepšit svoji spokojenost, a jak zavést principy mindfulness do každodenního života. Představeny budou také principy fixního a růstové myšlení, rady jak prezentovat jako na TEDu, či vyjednávací techniky dle knihy bývalého agenta FBI.

Na koho se můžete těšit?

Petr Ludwig vám pomůže naučit se využít svůj potenciál, David Svoboda vám poodhalí veřejné vystupování na TEDu. Principy mindfullnes vám na konferenci představí Lukáš Hána a Filip Drlík vám vysvětlí, že předpovídání není schopnost, ale dovednost a jak to dělají ti nejlepší.

Na konferenci zbývají už poslední místa. Neváhejte a prožijte sobotu plnou nejaktuálnějších poznatků z osobního rozvoje, načerpejte to nejlepší z knih Jan Melvil Publishing a z přednášek GrowJOB Institute.

Navštiv stránky konference pro podrobný program a přihlášku.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější