Podnikáte? Inspirujte se seminářem Fenomén značky v rámci Týdne inovací

Podnikáte? Inspirujte se seminářem Fenomén značky v rámci Týdne inovací

Pokud vaše podnikání ztrácí na efektivitě a postrádá nový vítr, je čas na změnu. V květnu se koná největší konference roku, zaměřená na inovace, chytrá města, internet a umělou inteligenci - Týden inovací. Během několika dnů je naplánováno i několik zajímavých akcí, mezi kterými se představí seminář Fenomén značky - akce pro začínající i stávající podnikatele, nebo i ty, kdo o podnikání uvažují, či je vše kolem podnikání zajímá.

Týden inovací ukáže, jak zefektivnit a ošetřit své podnikání - vše a mnohem více se dozvíte na semináři Fenomén značky, který se koná 25. května od 9.00 h – 13.30 h. Pozor, kapacita je omezená.

Seminář Fenomén značky vám ukáže způsoby, jak si chránit své duševní vlastnictví, jak ušetřit peníze a vzít v potaz i variantu čerpání dotací, jak své podnikání právně ošetřit a jak efektivně využít barvy. Chtělo by to změnu? Přemýšlíte o dotacích? Jste si jisti, jak se ve vodách internetu a sociálních sítích pohybovat tak, aby to bylo právně v pořádku? Mohu použít tento obrázek, či úryvek textu? Druhou stranou mince je právě vaše duševní vlastnictví a jeho ochrana (co se stane, když konkurence použije podobné logo nebo nápad), máte přehled o tom, co je potřeba, aby se to nestalo? Díváte se na svůj web a víte, že by něco chtěl, nějakou změnu? Jste si jistí, že barvy, které máte v logu, na webu i na vizitce jsou vhodně zvolené a působí na zákazníky tak, jak chcete?

Důležité je zaujmout klíčového zákazníka - vše, co nabízíte, by mu mělo být příjemné a to od barvy, kterou má vaše logo, web či vizitka až po to, jak se ukazujete na sociálních sítích, které jsou lidem stále bližší.

Seminář je součástí Týdne inovací koneného 23. - 29. května. Inspirujte se.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější