Prémiový cider z čisté švédské přírody – ochutnejte Kopparberg

Prémiový cider z čisté švédské přírody – ochutnejte Kopparberg

Rádi objevujete nové možnosti a chutě? Rostoucí zájem o cidery s sebou přináší invazi nejprodávanějších a prověřených značek i na český trh. Jednou z nich je prémiový cider, který nese název podle města svého původu – Kopparberg.

Kopparberg cider je osvěžující alkoholický nápoj tradičně vyráběný kvašením nejkvalitnějších jablek nebo hrušek. K nim je přidávána měkká voda z kopparbergských jezer. Vznikl z toho cider, který stojí za ochutnání.

Čím je tak výjimečný? Řadí se mezi nejlepší cidery světa, ale hlavně disponuje širokým portfoliem příchutí. Máte rádi jahodu nebo bezinku? Dejte si je i společně s limetkou! A hlavně nezapomeňte na vodu nebo pořádný kopec ledu – protože tak chutná správný cider nejlépe.

Foto: Studenta

Město Kopparberg existuje

Kopparberg skutečně leží v malebném Švédsku. Není to sice žádné velkoměsto, spíš taková větší vesnice, ale i tak to tam žije. Až se sem vypravíš, můžeš si třeba vypůjčit loďku nebo si dát pizzu v některé z místních vyhlášených pizzérií. Nevynechejte ani návštěvu pivovaru, který stojí už 130 let na tom samém místě.

Cider Kopparberg je atraktivní alternativou, která potěší všechny, kteří hledají nové zážitky!

Neváhejte a ochutnejte - chutná prostě skvěle, ať už si ho dáte kdekoliv.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější