Projekt Check Czech Fashion otevře skříně známým osobnostem

Projekt Check Czech Fashion otevře skříně známým osobnostem

Projekt Check Czech Fashion startuje rok 2014 novinkami. Bude zpovídat návrháře a otevírat skříně známým osobnostem. A bude toho víc.

Projekt Check Czech Fashion vznikl na podzim 2010 jako volnočasová aktivita dvou studentek Vysoké školy ekonomické v Praze. Po vzoru zahraničních blogů začaly dívky fotit pouliční módu a staly se tak autorkami jednoho z prvních českých street style portálů. Za více než tři roky existence se na projektu podílela řada talentovaných osobností z řad fotografů, redaktorů a v neposlední řadě i módních návrhářů. Check Czech Fashion má na svém kontě realizaci tří módních přehlídek, podporu desítek návrhářů a spolupráci se spoustou zajímavých subjektů. "Projekt se od svého začátku neustále vyvíjí. Sbíráme nové zkušenosti, potkáváme nové lidi. Měníme se my a částečně tak i vize Check Czech Fashion. Rok 2014 startujeme s novým pořadem Fashion Confession a audiovizuální formou seriálu Otevíráme vaše skříně," prozrazuje PR manažerka projektu Aneta Kaderková, která společně s Marietou Kajabovou a Barborou Drašnarovou tvoří stabilní jádro týmu Check Czech Fashion. "Zásadní změny proběhly také v interní části projektu. Každý z nás má v Check Czech Fashion svou specifickou roli. Spíš než blog fungujeme jako malá firma," dodávají dívky na internetových stránkách.

Otevíráme vaše skříně

Staronový projekt Otevíráme vaše skříně, který odhaluje styl zajímavých osobností, přichází po novém roce v audiovizuální podobě. Fanouškům seriálu se tak naskytne jedinečná příležitost nahlédnout do skříni lidem ze světa módy, hudby, sportu, businessmanům nebo třeba studentům. Nová podoba seriálu navíc nabízí jedinečný zážitek z této návštěvy.

Fashion Confession

Módní zpovědi návrhářů jsou další novinkou, kterou si pro své příznivce tým Check Czech Fashion připravil. Díly pořadu Fashion Confession jsou natáčeny v prostředí ateliérů či showroomů módních návrhářů a díky tomu si diváci mohou lépe představit tvůrčí procesy, při kterých autorská díla vznikají. Prostor ke zpovědi v pořadu dostanou známá jména českého módního průmyslu i nové tváře oděvní tvorby. Partnerem pořadu je značka Campari.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější