reklama
 
Red Bull Dodgeball² 2012

Red Bull Dodgeball² 2012

Univerzitní mistrovství ve vybíjené je opět tady. Druhý ročník Red Bull Dodgeball2 přinese 15 kvalifikačních turnajů a jedno velké mezinárodní finále. Všichni kapitáni, kteří sestaví tým ze svých spolužáků a kamarádů, se s nimi mohou utkat o titul akademického mistra ve vybíjené, získat skvělé ceny a především si užít spoustu zábavy. Nostalgie starých časů bude doprovázena soutěží o nejlepší sportovní stejnokroj. Dva týmy, dva kapitáni, dva míče.
reklama

Druhý ročník Red Bull Dodgeball2 se uskuteční v průběhu listopadu a prosince, kdy se v České republice a na Slovensku odehraje série kvalifikačních turnajů. Velkolepé mezinárodní finále se pak uskuteční 7. prosince na místě, které je k tomu doslova předurčené. V souvislosti se 150. jubileem založení Sokola se všech patnáct šampionů sejde v pražském Tyršově domě, kde změří síly v závěrečném mezinárodním klání.

Foto: Studenta

Turnaje budou velmi dynamické, stejně jako jednotlivé zápasy. Vaše oblíbená školní hra je tentokrát okořeněná dvěma míči, které jsou po nabití nebezpečnou zbraní. V případě, že váš tým ztratí všechny životy, jeho šance na vítězství nekončí. Tým, který nepodcení kreativní přípravu svého dresu, získá život navíc a ten ho vrátí zpátky do turnajového pavouka. V jeho středu se nakonec setkají dva nejlepší týmy, z nichž jeden pokračuje do mezinárodního finále. Nejdůležitější je však zábava. O tu se postará plechovka, která dává křídla, skvělá hudba a báječná retro nálada.

Informace o turnajích a registraci najdeš na www.redbull.cz/dodgeball

Red Bull

reklama

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější