SOUTĚŽ UKONČENA: Chcete si užít unikátní vizionářský festival? Vyhrajte vstupenky

SOUTĚŽ UKONČENA: Chcete si užít unikátní vizionářský festival? Vyhrajte vstupenky

Jeden den. Osm technologií a trendů, které hýbou světem průmyslu a podnikání. Velké výzvy a obrovské příležitosti. Deset českých i světových speakerů, vizionářů ve svých oborech, kteří vás provedou jejich dopadem na business. Vy tam můžete být s nimi - zasoutěžte si o lístky na Future Port Prague!

Umělá inteligence, roboti, samořídící i létající auto, virtuální realita, internet věcí, závodní i autonomní spolupracující drony, 3D tisk, chytré materiály, nanotechnologie. Takový bude Future Port Prague, mezinárodní vizionářský festival, který se koná 7. září v Pražské tržnici v Holešovicích.

V předešlém článku jsme vám dali tipy, co všechno můžete na unikátním futuristickým festivalu zažít. Bude to fakt zážitek, co? Že už se těšíte? A chcete vyhrát vstupenky a mít možnost dostat se na akci zadarmo? Super! My vám tu možnost dáme. Stačí odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu toho štěstíčka.

Soutěž

Zajímá nás, na jakou z technologií, představenou na festivalu Future Port Prague, se nejvíc těšíte a proč? Který z nových trendů vás fascinuje? Fandíte létajícím autům, protože v nich vidíte budoucnost v dopravě? Nebo vás ohromil 3D tisk či virtuální realita? Nebojte se pustit uzdu fantazii a kreativitě!

Svoji odpověď nám napište do komentářů níže pod článek. Vybereme 5 nejoriginálnějších odpovědí, které získají po dvou vstupenkách na festivalovou část Future Port Prague, která se koná 7. září v pražských Holešovicích.

Pospěšte si, soutěž končí 31. 8. v 12:00! Výherce budeme kontaktovat níže a pomocí Facebooku ihned po ukončení soutěže.

Těšíme se na odpovědi, sdílejte mezi kamarády a uvidíme se na festivalu!

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější