Studentské horoskopy na 17. týden: Co vás čeká od 26. dubna do 2. května?

Studentské horoskopy na 17. týden: Co vás čeká od 26. dubna do 2. května?

Ptáte se, na co se máte připravit v týdnu od 26. dubna do 2. května? Co vás čeká ve škole, v partnerské životě nebo v práci? Čtěte náš speciální studentský horoskop a nic vás nepřekvapí!

Beran (21.března - 20.dubna)

Jsi nervózní z nedokončené práce do školy? Tak přes týden zamakej a o víkendu si užij zamilovaného volna, ať už také víš, jaké to je. Uvidíš, že to bude stát za to.

Býk (21.dubna - 21.května)

Býci sice nemají rádi červenou barvu, ale přichází mezi nás láska! Tak se zkus prvního května přemoct, podle pohlaví své drahé polovičky kup červené srdce nebo růži a vyraz se svým druhem nebo družkou na procházku.

Blíženci (22.května - 21.června)

Je to trochu pakárna. Venku se konečně ozývá jaro, o víkendu zaklepe na dveře lásky čas a ty řešíš jediné: kam na romantickou procházku? K řece nebo do lesa? Uvolni se! O to tady přeci nejde!

Rak (22.června - 22.července)

Rak má červenou barvu, stejně jako zaláskovaný květen. Co takhle zkusit masíčko kolegy humra? Romantická sobotní večeře nad jeho klepítky by neměla mít chybu. Zapít to můžete třeba šampaňským s jahodami. To je račí síla!

Lev (23.července - 23.srpna)

Měl/a bys ukázat, že ten kdo je ve vaší dvojici ten silnější, jsi ty – Lev! Ať už jsi samec nebo samice, dokaž to své polovičce a rozhodni, jak bude vypadat první máj. Tentokrát je to ve tvé režii.

Panna (24.srpna - 23.září)

Jsi-li děvče, nesmíš uschnout. Jsi-li chlapec, zkrop děvče své! Jak? Přeci polibkem pod panensky rozkvetlou višní nebo třešní. Pokud budeš v sobotu v betonové džungli nějakého velkoměsta, postačí i kopretina z květinářství, zdvižená nad hlavu

Váhy (24.září - 23.října)

Jsi na vážkách, jestli je tvůj partner nebo partnerka ten pravý/ta pravá? První májový večer a navazující noc by to mohly rozčísnout. Pošli spolubydlící na víkend domu! Snad nejste všichni ve znamení Vah!

Štír (24.října - 22.listopadu)

Přichází květen a ty jsi zase na ocet? Nevadí, využij toho octa do nějakého dobrého receptu – třeba do salátu a po zdravé večeři vyraz potrápit svá posílená játra někam do klubu s kamarády. Třeba tam na tebe někdo čeká.

Střelec (23.listopadu - 21.prosince)

Amorek ti proklál srdce svým šípem lásky a ty jsi v sedmém nebi? Nezapomeň, že máš také pracovní a školní povinnosti. Procitnutí do reality a žuchnutí na zem z jarních červánků by mohlo pekelně bolet!

Kozoroh (22.prosince - 20.ledna)

Přestaň nesměle podupávat na místě a odvaž se jít za osobou, která se ti už tak dlouho líbí. Konstelace hvězd je zrovna na příští týden velmi příznivá, proto využij své šance. Směle do toho.

Vodnář (21.ledna - 19.února)

Tvá energie dozná příští týden velké koncentrace, měl/a bys ji proto zužitkovat. V práci, ve škole, ve vztazích se ti bude dařit. Jak by ne, vždyť přichází máj a s ním provoněné jaro, které se Vodnářům tak líbí.

Ryby (20.února - 20.března)

Nebuď studený/á jak rybí čumák! Raději si vyber nějaký večer z příštího týdne (je jich tam hned sedm) a zahřej se drinkem. K přicházejícímu máji se hodí třeba jahodové daiquiri. Bílý rum, limetková šťáva a jahody – stvořeno pro Ryby!

sestavila: Anna Mrázová

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější