Studentské horoskopy na 19. týden: Co vás čeká od 10. května do 16. května?

Studentské horoskopy na 19. týden: Co vás čeká od 10. května do 16. května?

Ptáte se, na co se máte připravit v týdnu od 10. do 16. května? Co vás čeká ve škole, v partnerské životě nebo v práci? Čtěte náš speciální studentský horoskop a nic vás nepřekvapí!

Beran (21.března-20.dubna)

Berany, berany duc! Vzpomínáš si na bezstarostné dětství? A co si takhle zajít s rodiči na pivko, poklábosit a poslechnout si pár rad do života. Páteční večer je pro seanci jako stvořený.

Býk (21.dubna-21.května)

Měl/a by ses zabejčit a příští týden se konečně vrhnout do restů ze školy, které kvůli končícímu semestru rostou do obřích rozměrů. Hvězdy ti v tom tentokrát ještě pomohou!

Blíženci (22.května-21.června)

Ať už bude počasí jakékoli, na tvé duši se usadí černý mráček. Nic se ale neboj – o víkendu ho rozptýlí čas strávený s kamarády ze střední a po týdnu chmur se tvá líc zase rozjasní.

Rak (22.června-22.července)

Tvé vztahy s kamarády občas připomínají oheň, občas naopak led. Příští týden nebuď tak nervózní jako tvoje okolí, zkus se vžít do pocitů druhých. Uvidíš, jak s nimi pak budeš vycházet.

Lev (23.července-23.srpna)

Tvá fyzička pomalu skomírá, s psychikou to je zrovna tak. Alespoň jedno odpoledne z příštího týdne bys měl/a zasvětit nějakému pohybu. Díky vyplaveným endorfinům ti půjde vše snáz.

Panna (24.srpna-23.září)

Měl/a bys konečně začít trochu šetřit. Blíží se léto, čeká na tebe spousta akcí a ty všechno buď prochlastáš (v případě pánů) nebo prošopuješ (pokud jde o dámy). Takhle celé prázdniny prosedíš doma!

Váhy (24.září-23.října)

Nesedíš nějak často u počítače? Možná právě z toho máš kruhy pod očima jak pytle na hady. Zkus to jako za starých časů. Seber učebnici a běž se učit někam ven. Váhám vždy prospěje dávka čerstvého vzduchu.

Štír (24.října-22.listopadu)

Úklid nekouše! Ať už bydlíš na privátu, na koleji nebo s rodiči, pusť se do vyčištění bordelu nahromaděného v pokoji během celého semestru. Díky příznivému postavení tvé planety Marsu ti to rychle uteče.

Střelec (23.listopadu-21.prosince)

Hvězdy ti vyvolily několik šťastných čísel, jedno z nich je 16 a připadá na neděli. V tento den by ses tedy měl pustit do něčeho velkého a mělo by to vyjít. Nejspíš to vyjde. Držíme palce, aby to vyšlo!

Kozoroh (22.prosince-20.ledna)

Kozorohům by měla být příjemná maková vůně. V některých státech Evropské unie si nejspíš budou myslet, že jsi feťák/feťačka, ale nehleď na ně a příští týden si kup nějakou makovou buchtu. Udělá ti to dobře.

Vodnář (21.ledna-19.února)

Čtvrtek, pátek a sobota jsou tvé příznivé dny. Během těchto tří dní bude tvoje aura zářit široko daleko a okouzlí každého, koho potkáš. Nezahálej tedy a využij toho buď ve škole, nebo ve vztazích. (Studenta doporučuje to druhé zmíněné.)

Ryby (20.února-20.března)

Přestaň si pořád na něco stěžovat a plácat se jako ryba na suchu. Od středy by se měla sberchat tvoje energie, využij ji tedy, udělej si rozpis svých povinností a pusť se do jednotlivých položek.

sestavila: Anna Mrázová

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější