Studentské horoskopy na 18. týden: Co vás čeká od 3. do 9. května?

Studentské horoskopy na 18. týden: Co vás čeká od 3. do 9. května?

Ptáte se, na co se máte připravit v týdnu od 3. do 9. května? Co vás čeká ve škole, v partnerské životě nebo v práci? Čtěte náš speciální studentský horoskop a nic vás nepřekvapí!

Beran (21.března-20.dubna)

Tvým živlem je oheň, proto strav tento týden alespoň jeden večer u svíčky a s vlastnoručně uvařenou večeří. Ať už o samotě nebo se svou drahou polovičkou. Dejte si třeba skopové se špenátkem.

Býk (21.dubna-21.května)

Máš už dost pravidelného chození do školy? A co příští týden jeden den vypnout a vyrazit na procházku do nejbližšího lesa? Akorát bacha na zdivočelé krávy (ne-li kravky), které již vyrazily na pastvu!

Blíženci (22.května-21.června)

Zase se bojíš rozhodování, jak zakončit svoji seminární práci? Hoď si korunou a věř jí - výsledek zaručen. Jen dávej pozor, aby se ti vyhozená koruna nepřiblížila třeba do oka.

Rak (22.června-22.července)

Jak dlouho už tě neviděli doma na víkend? Popředu nebo pozpátku, po těch týdnech paření bys tam měl/a zase dorazit. Uvidíš, že tě to povzbudí do dalšího týdne a tvá zlatá klepýtka se vrhnou zase energicky do práce.

Lev (23.července-23.srpna)

Kolik hodin plánuješ sedět tenhle týden nad učením? Pokud většinu svého volného času, otevři si k tomu okno. Ale nezapomeň na alergeny! A okno zase zavři, až budeš zlostí a nudou řvát jako lev/lvice.

Panna (24.srpna-23.září)

Moc to další týden nepřeháněj s alkoholem, abys mohl/a v sobotu pořádně oslavit státní svátek. Ten den si navíc zaslouží něco trochu lepšího, dražšího a ostřejšího. V neděli budeš mít tvářičky jako panenka.

Váhy (24.září-23.října)

Do konce semestru je ještě daleko. Proč se začít učit už během příštího týdne? Dobře to zvaž, odlož to na víkend a užij si týden plný parádního studentského života! Akorát se teple oblékej, Slunce není tento týden zrovna na tvé straně.

Štír (24.října-22.listopadu)

Zítra by sis měl poslechnout nějakou novou hudbu. Zkus se poradit s kamarádem a v pátek pošli svůj objev dál. Mluvíme stále o hudbě! I když holky/kluci taky nekoušou. Možná bys to mohl/a zkusit a obnovit i jinou oblast svého života.

Střelec (23.listopadu-21.prosince)

Šťastné číslo čtyřka! Takže v úterý se konečně odvaž a udělej to, k čemu se tak dlouho odhodláváš. Hvězdy nám ovšem neukázaly, o co přesně v tvém případě jde. Na tom ale nezáleží, úspěch na sebe nenechá dlouho čekat.

Kozoroh (22.prosince-20.ledna)

Nepřemýšlel/a jsi o změně svých stravovacích návyků? Beztak je ti špatně z těch neustále rozvařených špaget. Zkus něco jiného – třeba alespoň vrtule nebo kolínka. Změna je život, a tu mají Kozorohové rádi.

Vodnář (21.ledna-19.února)

Hledáš brigádu, ale úplně švorc ještě nejsi? Utrať nejdřív nějaké peníze za nové oblečení. Na pohovor se bude hodit a stoprocentně zabere. Vsaď na nějaké živé barvy, Vodnáři se v nich cítí jako doma. Jen nezapomeň, že zaměstnavatel nepatří do tvé famílie.

Ryby (20.února-20.března)

Spíš zas sama, spíš zas sám? Co takhle vyrazit do klubu nebo za sportem, seznámit se, pokecat a depku nechat na víkend? Pokud se zadaří, bacha na rybí dech, ten by mohl veškerou tvou snahu pohřbít hluboko ke dnu!

Sestavila: Anna Mrázová

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější