Summit Týdne podnikání: Přijďte si pro inspiraci

Summit Týdne podnikání: Přijďte si pro inspiraci

Podnikáte? Startupujete? Přijďte se inspirovat do interaktivního prostředí, které Vám pomůže načerpat nové nápady, umožní Vám aktivně networkovat i zlepšit své obchodní i marketingové dovednosti. Součástí Summitu jsou 3 veletrhy, hlavní konference, networkdrink a řada workshopů, to vše 19. 11. 2015 v Kongresovém centru Praha. Nenechte si ujít první Summit Týdne podnikání: From Survivors to Winners!

Nenechte si ujít největší akci na podporu podnikání a startupů v České Republice. Dvacet skvělých workshopů vedených top osobnostmi z byznysu, kteří se s vámi podělí o své zkušenosti. Těšit se můžete například na Michala Pastiera, Lukáše Hejlíka, Ondřeje Krátkého, Tomáše Čupra, Petra Máru, Lukáše Hurycha, Dušana Zábrodského a spoustu dalších.

Konference From Survivors to Winners představí čtyři řečníky, kteří se s Vámi podělí o svůj příběh a předají zkušenosti z dob, kdy sami začínali. Během desetiminutové prezentace se dozvíte například, jak vytvořit úspěšný byznys bez investora, dále to, že je nutné občas riskovat, a poslechnete si tipy týkající se toho, jak podpořit vlastní firmu v různých směrech. Po každé přednášce bude moderátor řečníky ještě 10 minut zpovídat. Účast potvrdili Lubo Smid z STRV, Katarina Klinkova ze Staffino a Lucie Brešová ze Skypicker!

Po konferenci vás čeká vyhlašení soutěže nadačního fondu START IT UP „Pitch Day“ a VIP večeře s krásným výhledem na Prahu.

Souběžně se všemi těmito skvělými akcemi budou probíhat Open Talky třeba s Vladimir 518 a zároveň 3 skvělé veletrhy – Art meets Business, Business Fair a Veletrh podpory podnikání. A samozřejmě nebude chybět i nějaká zábava – na památku se vyfotíte ve Smilebox a kafe si vypijete na chytré lavičce od Full Capacity, která vám i dobije mobil.

Více informací a nabídku vstupenek najdete: www.tydenpodnikani2015.cz/summit.html nebo na Facebooku.

A pokud chcete Summit Týdne podpořit finančně, navštivte Hithit kampaň a pomozte deseti českým stipendistům uskutečnit podnikatelský sen.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější