New Media Inspiration 2016: konference plná inspirace, jak komunikovat s různými generacemi
poweredbyexperts

New Media Inspiration 2016: konference plná inspirace, jak komunikovat s různými generacemi

V tom, jak se chová na počítači nebo mobilu vaše máma a malý synovec, jsou pravděpodobně rozdíly. Přijďte se podívat, jak takové rozdíly najít, popsat a využít v marketingu a byznysu. Na generace X, Y a hlavně Z se zaměří další ročník konference New Media Inspiration. Přijďte si poslechnout speakery, kteří vědí, o čem mluví, a nebojí se ukázat reálná data a informace z marketingu a byznysu.

Již 5. ročník proběhne 13. února v prostorách Filosofické fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Program pro více než 300 účastníků bude rozdělený do tří paralelních sálů a moderovat jej budou jako již tradičně internetoví odborníci Petr Koubský, Ján Simkanič a Josef Šlerka. A chybět nebude samozřejmě ani afterpárty.

Kdo na konferenci například vystoupí?

Jonáš Čumrik alias Johny Machette odhalí, jak se dělají uvěřitelné kampaně pro teenagery. Odkryje i svět YouTuberů a hlavně svět těch, kteří je sledují. Nakonec přidá i užitečné tipy pro značky, jak s takovým publikem pracovat.

Dnešní internetová doba přináší ve zpravodajství úplně jiné možnosti než za dob našich rodičů. Redaktor DVTV Filip Horký prozradí, jak se dají ověřovat informace na Twitteru, jak se k nim dostat dostatečně rychle nebo na jaké zdroje se dá spolehnout.

Foto: Studenta

Jak ovlivňují média a nové technologie vzdělávání našich dětí? Jak vzdělávat děti, které sice u zápisu neznají barvy, ale v Minecraftu se orientují lépe než celý učitelský sbor? I o tom bude mluvit Hana Friedlaenderová z Nielsen Admosphere.

Komunitní manažer Majncraft.cz Filip Šelong objasní, co to vlastně současné děti hrají a že nehrají jen oni. Prozradí, jak se dá hra Minecraft využít i v reálném světě.

Více o programu a registrační formulář najdete na webu New Media Inspiration. Při registraci do 4. února je vstupné pro studenty 363 Kč.

Napište si do svých diářů - sobota 13. února, den kdy se vyplatí jít do školy. Akademická půda se změní v meeting point zajímavých lidí, myšlenek, ale i zábavy. Připravte se na nové informace, hry a soutěže, řadu věcí k vyzkoušení, zábavu a nakonec i afterparty.

Pro aktuální informace o konferenci můžete sledovat i událost na Facebooku.

Mediálním partnerem akce je i Studenta.cz.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější