Úspěšně začít svůj byznys? V Brně vědí, jak na to

Úspěšně začít svůj byznys? V Brně vědí, jak na to

Rádi byste začali podnikat nebo byste svoji firmu chtěli posunout zase o kousek dál? Ptáte se, jak sehnat investory? Jak vypadá projektový management v praxi a jak nejlépe využít obrovské možnosti sociálních sítí? Najít odpovědi vám pomůže podnikatelská konference Symposium 2015. Konat se bude v Brně už 19. a 20. listopadu. Návštěvníci se mohou těšit na známá jména a oborníky z praxe, kteří jim na přednáškách poradí, jak rozjet vlastní byznys.

Podnikatelská konference Symposium slaví tento rok už své páté výročí. Projekt, který vznikl v roce 2011 z iniciativy člena mezinárodní neziskové organizace AIESEC, se stal již tradiční součástí brněnského podzimu. V minulém roce Symposium navštívilo okolo sto sedmdesáti studentů a čerstvých absolventů a během dvou dní vystoupilo více než 20 řečníků.

„Symposium nadmíru předčilo má očekávání – výborná témata, zkušení přednášející, skvělá organizace a přátelská atmosféra. Navíc jsem poznal mnoho ambiciózních mladých lidí s podobnými myšlenkami, jako mám já - rozběhnout vlastní byznys,“ vyjádřil se Jiří Grossmann, jeden z účastníků předcházejícího ročníku. Symposium je primárně určeno studentům a začínajícím podnikatelům. „Účelem Sympozia je vybavit studenty, kteří mají nápad a chtějí podnikat, praktickými znalostmi, kterými je škola vybavit nemůže,“ uvedl hlavní organizátor Symposia Matěj Bednář. O své zkušenosti se letos kromě jiných podělí HR a Legal ředitel společnosti Kofola ČeskoSlovensko - René Sommer či Martin Kešner z J&T Ventures.

Prostor na networking

Networking je základem úspěšného podnikaní a Symposium na to pamatuje. Pravidelnou součástí akce je tak  networkingový večer, kde mohou účastníci získat kontakty na budoucí kolegy, obchodní partnery, či jen navzájem sdílet zkušenosti a dodat si odvahu.

Kdy a kde

Akce se uskuteční 19. a 20. listopadu v Brně na Fakultě podnikatelské VUT. Více informací a registrace na událost na www.symposium.cz nebo na www.facebook.com/symposiumbrno. Organizátorem je mezinárodní nezisková studentská organizace AIESEC.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější