Vánoční soutěž na Jízdomatu: Jezděte v roce 2013 novým Peugeotem 208!

Vánoční soutěž na Jízdomatu: Jezděte v roce 2013 novým Peugeotem 208!

Rádi řídíte auto, ale jako studenti si nemůžete dovolit koupit nový model? Máme pro vás tip na skvělou příležitost, jak nové auto jen za trochu snahy získat. Největší český portál na zprostředkování spolujízdy Jízdomat vyhlásil soutěž o nový Peugeot 208 na půl roku. Stačí se zapojit, informovat své kamarády o možnosti cestování spolujízdou a Peugeot může být váš.

Cestování spolujízdou si získává stále více příznivců. Slibuje úsporu finančních nákladů pro řidiče i spolujezdce. Cesta ti uběhne přijemněji a potkáš spoustu nových lidí. Jízdomat se ve spolupráci s PEUGEOT ČESKÁ REPUBLIKA rozhodl podpořit zájem o téma spolujízdy a chce ještě zvětšit komunitu uživatelů, která spolujízdu pravidelně využívá. Vítěz hlavní ceny může dát na půl roku sbohem vlakům a autobusům a spolujezdce začít vozit sám!

Pro účast ve Vánoční soutěži je třeba být registrovaným uživatelem na www.jizdomat.cz a mít ověřené kontakty. To znamená mít ověřený svůj uživatelský účet pomocí služby mojeID, který je pak označen stříbrnou nebo zlatou hvězdou,“ doplnila k pravidlům soutěže za Jízdomat.cz Martina Čmielová.

Pak už stačí přivést minimálně 5 dalších přátel, kteří se registrují a ověří do konce tohoto roku a vaše jméno padne do losovacího osudí. Navíc je možné jméno do osudí dostat víckrát – pokud dobře tipnete odpověď na soutěžní otázku nebo přivedete další kamarády.

Hlavní cenou, kterou získá jeden vylosovaný výherce, je zapůjčení osobního automobilu Peugeot 208 na půl roku včetně povinného ručení a havarijního pojištění. Pro všechny ostatní, kdo přivedou 5 přátel na Jízdomat do 7.12.2012, jsou připravena stylová trička Jízdomat!

Více info na http://www.jizdomat.cz/peugeot

O Jízdomatu

Jízdomat.cz je portál zaměřený na zprostředkování spolujízdy. Pomocí vyspělých technologií (Google maps, Facebook) umožňuje svým uživatelům pohodlné ovládání. Na podzim roku 2010 jej se svými kolegy založil student VŠE Jan Mittner. Ačkoli v době vzniku nebyl Jizdomat.cz prvním portálem svého druhu v České republice, díky novým prvkům a snadnému ovládání se zařadil mezi jedničky českého trhu. Jízdomat.cz za krátkou dobu dokázal přilákat 60 000 návštěvníků měsíčně, 40 000 registrovaných uživatelů, 32 000 fanoušků na Facebooku a nadále rychle roste.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější