Vyrážíš na lyže? Zkus to s Jízdomatem!

Vyrážíš na lyže? Zkus to s Jízdomatem!

Jsme v polovině ledna a, i když to tak na většině míst nevypadá, zimní střediska v různých oblastech ČR již dávno spustila své vleky a zasněžovací stroje. Lyžařská sezóna je tady! Bylo načase. Většina z nás studentů své auto prozatím nevlastní. Takže na řadu nastupuje tradiční kolotoč otázek: „Jak se na ten kopec jenom dostanu? Vlak, autobus? Cestovka? Nejede někdo známý, že by mě přibral?“ Už jsi slyšel o spolujízdě?

S lyžemi pohodlně autem a ještě ušetříš

Spolujízda představuje pro řidiče možnost, jak zaplnit místa v autě a snížit své náklady na cestu. Pro cestující je tato varianta pohodlný, rychlý a hlavně levnější způsob dopravy  - ušetřit můžeš častokrát až třetinu nebo polovinu ceny, kterou bys platil v hromadné dopravě.

Navíc tento druh cestování pomáhá šetřit životní prostředí a nabízí možnost seznámit se s novými lidmi. A k tomu je přece cesta za zimními radovánkami jako stvořená.

Na lyže do všech koutů ČR

S některými zimními středisky navázal spolupráci právě Jízdomat.cz, největší český server poskytující zprostředkování spolujízdy. Nyní můžeš v záložce Lyže, škola a akce najít trasy do konkrétních lyžařských oblastí. Řidiči mohou přidávat jízdy do Krkonoš, Jeseníků, na Šumavu nebo do jednotlivých měst.

Ať máš po zkouškách nebo ještě před nimi, vyrazit na jednodenní výlet, který ti skvěle provětrá hlavu, můžeš klidně tento týden. Vybrali jsme pro tebe pár spolujízd do lyžařských destinací:

Spolujízdy na tento týden

Michal z Prahy se chystá lyžovat na Klínovec už ve čtvrtek 19. ledna http://www.jizdomat.cz/jizda/33572

Do Špindlu v Krkonoších pojede Josef tento pátek z Mělníka http://www.jizdomat.cz/jizda/33541

Stejně tak se v pátek chystá do Krkonoš i Petra, ale z Brna a směřuje do Vrchlabí http://www.jizdomat.cz/jizda/33763

Foto: Studenta

Do Francouzských Alp se na konci ledna můžeš svézt s Václavem za skvělou cenu! A dokonce nabízí výběr trasy přes Itálii nebo Německa http://www.jizdomat.cz/jizda/32351

Pokud bys chtěl spolujízdu více rozšířit, nejsnadnější je informovat o Jízdomatu své další přátele!

Více na www.jizdomat.cz

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější