reklama
 
Vánoční TIP: Nadělte si pod stromek studentské fáro Peugeot 208

Vánoční TIP: Nadělte si pod stromek studentské fáro Peugeot 208

Půl roku jezdit novým autem má možnost každý, kdo se do konce prosince zapojí do jednoduché soutěže na Jízdomatu a bude mít štěstí v závěrečném losování. Stačí přivést na Jízdomat.cz jednoho nového kamaráda, který se ověří. Vaše jméno padne do osudí a pokud budete mít štěstí, od ledna se budete vozit v novém Peugeotu 208.
reklama

Jízdomat je největší český portál zaměřený na zprostředkování spolujízdy. Tuto službu využívají tisíce studentů na dojíždění do školy – šetří totiž čas a hlavně peníze. Ve spolupráci s PEUGEOT ČESKÁ REPUBLIKA se rozhodl podpořit zájem o téma spolujízdy a chce ještě zvětšit komunitu uživatelů, která spolujízdu pravidelně využívá. Vítěz hlavní ceny tak může spolujezdce začít vozit sám!

Pro účast ve Vánoční soutěži je třeba být registrovaných uživatelem na www.jizdomat.cz a mít ověřené kontakty. Pak už stačí přivést minimálně 1 kamaráda, který se registruje a ověří do konce tohoto roku a vaše jméno padne do losovacího osudí. Navíc je možné jméno do osudí dostat víckrát – pokud dobře tipnete odpověď na soutěžní otázku nebo přivedete další kamarády.

Hlavní cenou, kterou získá jeden vylosovaný výherce, je zapůjčení osobního automobilu Peugeot 208 na půl roku včetně povinného ručení a havarijního pojištění. Pro všechny ostatní, kdo přivedou 5 přátel na Jízdomat do konce roku, jsou připravena stylová trička Jízdomat!

Více info na http://www.jizdomat.cz/peugeot

reklama

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější