Veletrh pracovních příležitostí JobFair MSV 2013 potřetí

Veletrh pracovních příležitostí JobFair MSV 2013 potřetí

Pracovních příležitostí, které za to stojí je všeobecně pomálu. Neplatí to ale o strojírenství a elektrotechnice. Společnosti, hledající zajímavé kandidáty na pracovní pozice, se představují i letos. Veletrh se uskuteční souběžně s Mezinárodním strojírenským veletrhem v Brně. Tento rok se bude konat ve čtvrtek 10. října 2013. Vystavovatele a jejich nabídky na práci najdete v pavilonu A brněnského Výstaviště.

Veletrh se uskuteční již potřetí a každý rok zaznamenává větší a větší rozvoj. Prvního ročníku se uskutečnilo 13 firem, druhého 18, letos to vypadá na dvacítku. „O zaměstnance v oblasti strojírenství, je stále zájem. Jsme rádi, že se nám daří přitáhnout každý rok tolik zajímavých společností, které chtějí odprezentovat své nabídky práce,“ dodává manažerka veletrhu JobFair MSV, Ing. Zuzana Bayerová. Letos je hlavním partnerem veletrhu Česká zbrojovka a.s., která bude prezentovat své nabídky práce a celou společnost. Záštitu veletrhu poskytl primátor Města Brno, Roman Onderka. Odborným partnerem veletrhu je portál TZB-INFO, studentský časopis Studenta, UNIjobs, Jízdomat a další.

I letos bude součástí veletrhu doprovodný program. Zde se mohou účastníci veletrhu dozvědět o tom, jak se mohou nechat zaměstnat, případně o základech pro žádání o práci – Jak napsat CV, Jak se chovat při pohovoru, Jaké je to začít svůj vlastní business a další. „Loni se nám tah s doprovodným programem povedl. Všechny přednášky byly naplněny k prasknutí, doufáme, že se nám to podaří i letos,“ představuje své přání Bayerová.

A proč byste měli veletrh navštívit?Každý kdo hledá práci má šanci rozšířit si obzory. Zjistí, jaké firmy a v jakých oborech hledají nové zaměstnance, navíc si může přinést své CV, které předáme personalistům jednotlivých vystavovatelů. Myslím si, že je to skvělá příležitost pro absolventy, studenty, nebo lidi v produktivním věku, kteří hledají nové výzvy, nebo chtějí změnu,“ dodává Bayerová. Mezi vystavovateli budou moci návštěvníci najít společnosti ABB, AERO Vodochody, Grafton, Bomar, Hofmann Personal, Hanácké železárny a pérovny, Junker, Unex, Hays,  Poclain Hydraulics, Semperflex, Allianz, Bircher, CCI a další.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější