Studentský veletrh iKariéra otevírá dveře k pracovním příležitostem

Studentský veletrh iKariéra otevírá dveře k pracovním příležitostem

Veletrh pracovních příležitostí iKariéra 2013 se letos už po devatenácté stane místem setkání studentů a absolventů se zaměstnavateli. Stejně jako minulý rok se bude konat na akademické půdě Českého vysokého učení technického a v Národní technické knihovně v Praze.

Srdečně jsou při této příležitosti zváni všichni zájemci o techniku a technické obory jako takové. Veletrh je místem, kde se návštěvníkům otevírají dveře k netušeným příležitostem, kde se mohou pobavit o tématech, která jim jsou blízká a především zde mohou navázat užitečné kontakty do svého budoucího či současného kariérního života. Program veletrhu je poskládán tak, aby si každý návštěvník vybral přesně to, co mu vyhovuje a nebyl to pro něho ztracený čas.

Zájemce o práci letos přivítá kolem 100 atraktivních firem, které patří v oblastech svého působení mezi úspěšné a stabilní. Tímto počtem je veletrh iKariéra bezpochyby největším veletrhem zaměřeným na studenty a absolventy.

V průběhu dne se v přednáškových místnostech odehraje série zajímavých prezentací jednotlivých firem. Prezentace budou probíhat na téma nábor zájemců na pracovní pozice a zvýšení jejich hodnot na trhu práce, dále pak na téma pracovních příležitostí v těchto společnostech. Návštěvníci se mohou těšit například na prezentaci firem Škoda Auto, ČEZ, ČEPS a dalších, ale také na různé soutěže, které budou celý veletrh provázet.

Foto: Studenta

Bude nám velikým potěšením přivítat na veletrhu iKariéra 2013 všechny ty, kteří se zajímají o moderní technologie, programování a IT, stavebnictví, strojnictví ale i ostatní, se zájmem o práci v prosperujících společnostech. Loňský rok byl opravdu velmi úspěšným, kdy nás navštívilo kolem 8000 návštěvníků a této přízně si velmi vážíme. Budeme rádi, pokud se nám podobného výsledku podaří dosáhnout i letos,“ připomíná tiskový mluvčí veletrhu Martin Tomášek.

Novinkou celého veletrhu bude mobilní aplikace Průvodce veletrhem iKariéra, která návštěvníkovi ulehčí orientaci pomocí integrované mapy obsahující popisky. S její pomocí každý snadno nalezne stánek zástupců společnosti, se kterými by se chtěl setkat, ale také třeba seznam přednášek a místností, časy vyhlášení jednotlivých soutěží a podobně.

Podívejte se na video z loňského ročníku veletrhu iKariéra 2012

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

Těšit se bude organizační tým IAESTE ČVUT Praha ale i pohledné hostesky, které Vám v případě potřeby rády poradí.

Dobrá fotka dělá dojem

Na veletrhu iKariéra najdete i stánek kariérního portálu UNIjobs.cz. Můžete se zde nechat vyfotit od profesionálního fotografa zdarma a fotografii použít například do životopisu. O úpravu vašeho vzhledu se na místě postará vizážistka.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější