Vybav si svůj byt nebo kolej. Primát už zase rozdává různé vychytávky

Vybav si svůj byt nebo kolej. Primát už zase rozdává různé vychytávky

Po veleúspěšné vánoční soutěži, kde jste vyhrávali elektroniku za bezmála 180 000 Kč, můžete přímo na Primátu opět zkusit své štěstí! Díky partnerům soutěže, společnostem Alza.cz a Philips, hrajete o super vybavení do svého studentského bytu či koleje. 

Soutěží se o třináct druhů různých vychytávek – co byste řekli třeba na nový elektrický zubní kartáček, kávovar, žehličku, sendvičovač nebo reproduktory? A nejlepší je, že výhru si vyberete sami. Už žádné náhodné losování. Prostě když chcete novou konvici, dostanete konvici. Každý den v soutěži vítězí dva až tři lidi, celkem Primát obdaruje 65 z vás!

Foto: Studenta

Abychom byli konkrétnější. Denně získávají cenu dva výherci, každý padesátý a stý soutěžící. Posledních několik dnů vyhrává navíc každý stopadesátý šťastlivec – takže těsně před finišem budou vždy výherci tři. Primát generuje každý den novou soutěžní otázku. Ve chvíli, kdy ji zodpovíte, zařazujete se pro tento den do hry. Pokud se nezadaří, nevadí, zítra to můžete zkusit znovu.

Primátí jarní Vánoce začaly už 20. dubna a končí 18. května. To znamená, že jsme přibližně v polovině. Tak neprošvihněte šanci si trochu vylepšit své bytové vybavení.

HRAJTE TADY

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější