JobChallenge 2017

Přestaňte být anonymní kandidát! Kariérní veletrh vám poradí

Stačí se mrknout na profesní portály a zaplaví vás pořádný balík pracovních nabídek. Jenže jak si vybrat pro kterou společnost pracovat, když inzeráty vypadají podobně? A jaké benefity a nástupní mzdu očekávat? Odpovědi na tyto otázky získáte nejlépe osobním kontaktem. Stačí navštívit jakýkoliv veletrh práce nebo vyrazit na den otevřených dveří.

Podobného názoru je i Masarykova univerzita, Mendelova univerzita a Vysoké učení technické v Brně. Tři největší brněnské univerzity se spojily a již 12. rokem pořádají vlastní veletrh práce JobChallenge s více než 120 zaměstnavateli, který je uzpůsobený přáním a potřebám studentů a čerstvých absolventů. Není pouze pro ty brněnské, ale pro všechny - společnosti vlastní pobočky po celé republice, proto není těžké získat job v Praze, Ostravě nebo dalších městech. Koná se 21. listopadu na brněnském výstavišti.

A co na vás čeká?

Připravte se na TALK shows

Kdy jindy máte příležitost vyzpovídat personalistu? Takových šancí moc není, proto jsou pro vás na Veletrhu JobChallenge připraveny TALK shows s 12 společnostmi. Moderátor se zeptá na otázky, které pálí většinu z nás. Odpovídat budou HR i absolvent VŠ, který nedávno nastoupil. Dozvíte se zákulisní informace, vše o nástupu, zaškolení i to, na co byste se zdráhali osobně zeptat. Vystoupí Komerční banka, a.s., Kiwi.com, Deloitte Česká republika a další.

Vyzkoušejte pohovory nanečisto

V Poradenském HUBu budou připraveny konzultace životopisů i pohovory nanečisto. Dostanete okamžitou zpětnou vazbu na to, co můžete vylepšit i jaká je vaše konkurenční výhoda. Stačí jen říct, o jakou pozici máte zájem - a pokud to ještě nevíte, rovnou se s nimi poraďte. Kariérní poradci tam budou jenom a pouze pro vás, tak toho využijte.

Foto: JobChallenge

Zážitky kam se podíváte

Už jste experimentovali s vakuem nebo se nechali potetovat technologií airbrush? Zaměstnavatelé vás budou chtít přilákat na stánky různými způsoby. Přivezou moderní technologie, provedou vás kancelářemi díky virtuální realitě a vyzvou na souboj v parkování RC modelů. Těšit se můžete na firemní chill-out zóny i veletržní soutěž o dron, Instax, Apple Watch, poukázky na koncerty, letenky a další super ceny.

První krok pro lepší budoucnost

Na JobChallenge získáte nejen stáž, zkrácený nebo plný úvazek v 15 různých oborech, ale také přehled o trhu práce, současných požadavcích zaměstnavatelů i svých možnostech do budoucna. Navažte nové kontakty a přestaňte být anonymní kandidát - začít můžete 21. listopadu.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější