IG - studygramy

5 studentských Instagramů, které tě nakopnou k lepšímu psaní poznámek

Miluješ úhledně sepsané poznámky a kouzlení se zvýrazňovačem anebo patříš do skupiny škrabalů, kteří to po sobě ani nepřečtou? Jestli patříš mezi jedničky, tak zbystři, protože tohle bude nálož inspirace. A jestli jsi dvojka, tak článek rozhodně nezavírej, protože teď zjistíš, jak na to. A možná ti i upadne slza nad tou nádherou.

1) Haristudy

Když se spojí elegantní linky a barevná kaligrafie, tak vzniká pastva pro oči i paměťové buňky. Haristudy má čisté výpisky, minimalisticky zvýrazněné a doplněné obrázky. Přesně tak, jak mají poznámky vypadat, tady by každý učitel radostí zaplakal.
Dávka inspirace zaručena.

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

2) Emily studies

Instagram @emilystudies nabízí inspiraci na jednoduché a čitelné poznámky pro všechny, kteří nechtějí strávit veškerý svůj čas vykreslováním obrázků a diagramů. A kupováním serepetiček v papírnictví. Stačí chytlavý nadpis, pár barviček a odrážek a hned je z toho lepší pocit.

Možná tě překvapí, že Emily je studentkou medicíny. Vidíš, všechno je možný.

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

3) Bookish & Bright

Tenhle instagram září. A nejenom kvůli názvu. Autorka Alysha se zvýrazňovačů nebojí a používá je jako svůj základní arzenál na každé výpisky. Navíc patří mezi zapřísáhlé plánovače, od kterého se můžeš ledacos naučit.
A co je ještě lepší, píše vlastní blog, kde mimo jiné radí jak na studium. Její článek o psaní poznámek ti možná ukáže úplně novou dimenzi.

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

4) Nissistudies

Možná patříš do skvadry, která si sice výpisky dělá, ale papír jim nic neříká. Mnohem radši si datluje do notebooku nebo kreslí na tablet, protože má tak poznámky všude při ruce a v kompaktním balení. V tom případě by tě mohl zajímat instagram @nissistudies, která kombinuje papírové i elektronické výpisky.

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

5) Study with Maggie

Tenhle instagram je hlavně o psaní. O psaní poznámek, diáře, motivačních citátů a o psaní tak krásném, že bys nejradši zahodil/a všechny propisky a vyprdl/a se na jakékoliv pokusy. Bonusem je sdílení inspirativních učících plánů a studijních tipů v popiscích. Jenom radši nevědět, kolik času tohle zabere…

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

Škoda jenom, že trend studygramů, které jsou opravdu plné studia, ještě nedorazil k nám do Česka. Možná to budeš ty, kdo s tímhle prorazí!

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější