Zkouškové v plném proudu? Nezoufejte! Dejte si kávu a vše dobře dopadne...

Zkouškové v plném proudu? Nezoufejte! Dejte si kávu a vše dobře dopadne...

Zkouškové je mezi studenty rozloženo nerovnoměrně – jednomu skoro končí, druhý se teprve pouští do vysokoškolského boje. Co je ovšem poměrně rovnoměrně distribuováno, je káva. Pijí ji skoro všichni – někdo víc, někdo méně, je ale jisté, že si ji k učení občas dopřeje každý. Nejen, že kafe chutná, zároveň nás dobíjí energií. Přečtěte si, co o kávě říkají hvězdy.

Beran (21. března - 20. dubna)

Vám káva bezesporu pomůže zlepšit náladu, protože vám lépe půjde učení, lépe půjde i zkouška. Jen bacha, káva je močopudná, tak aby se vám při  zkoušce nesedělo nepohodlně!

Býk (21. dubna - 21. května)

Občas je těžké, rozhodnout se, kterou! Tak to střídej postupně – jednou káva černá (po ní neztloustneš), jednou se smetanou (po té ztloustneš, ale budeš šťaastný/á).

Blíženci (22. května - 21. června)

Je nám naprosto jasné, co si myslíš – učení je pěkně debilní věc. Určitě ti ale půjde tenhle týden rychleji se šálkem kávy, stejně jako tvrdí žena z plakátu.

Rak (22. června - 22. července)

To nevadí, že budeš o zkouškovém vypadat jako přesný prototyp nevyspalého, vystresovaného, na kávě závislého studenta, navíc už vypadajícího jako kávové zrno. O prázdninách si odpočineš – od kávy i od učení!

Lev (23. července - 23. srpna)

Je důležité se pořádně nabít, ale dávej bacha, aby ses pak nepřeřekl/a u zkoušky a nezačala jako kávový superman mlít pořád dokola jenom jedno!

Panna (24. srpna - 23. září)

Bez svého ranního šálku kávy denně neuděláš ani krok a jsi nerudná/ý? Nu tedy dobrá, klidně si ho dopřej, ale nebuď kvůli tomu nerudný/á!

Váhy (24. září - 23. října)

Zdá se ti všechno na hovno? Dej si šálek kafíčka a svět ti zrůžoví (ne zhnědne!).

Štír (24. října - 22. listopadu)

Pozor, pozor, hrozí ti přepití kávou! Mohl/a bys pak mít pěkné halucinace a to by nebylo rozhodně vůbec dobré pro učení na zkoušku.

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Při pití litrů kávy během učení bys měl/a dodržovat určité zásady, jinak to s tebou a tvojí školou dopadne bledě. Takže si vytiskni tento obrázek a zkus se ho držet, ačkoli t možná bude bolet.

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Dej si pár loků a budeš chytrý/á jako veverka! Inu, možná až moc hyperaktivní. Při zkoušce to bude vypadat, jako že jsi pěkný/á šprt/ka. Nevadí – učitelům se to občas libí!

Vodnář (21. ledna - 19. února)

Káva dělá pěkné obličeje. Jako dobré odreagování od skript a poznámek je káva – můžeš si s ní pěkné pohrát a představovat si, že jsi třeba někdo jiný, někde daleko od kníratých profesorů!

Ryby (20. února - 20. března)

Dej si šálek kafíčka a porozumíš řeči zvířat! I když… teď si nejsme jisti, jestli to nejsou spíš halucinace z nedostatku spánku, protože ten ti káva nenahradí!

Sestavila: Anna Mrázová

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější