Expo Milano 2015: Naplánuj si výlet na největší světovou výstavu inovací

Expo Milano 2015: Naplánuj si výlet na největší světovou výstavu inovací

Expo Milano 2015 je další z každoročních světových univerzálních expozicí. Obrovská událost, která se letos  na půl roku od 1. května do 31. října přesunula do italského Milána. Zapojí se 145 zemí světa a dorazí až 20 miliónů návštěvníků! A abyste se tam neztratili, stáhněte si už teď mobilu oficiální aplikaci s mapkou.

Expo je univerzální výstava, obrovská akce, která se každý rok koná v jiné zemi. Je vůbec největší na světě co se týče počtu účastníků. Zpravidla nastoluje témata, která jsou globálně důležitá a má dva hlavní cíle:  přinášet lidstvu  inovace a vzdělávat.

Tématem Expo Milano 2015 “Feeding the Planet, Energy for Life”. Bude se věnovat hlavně ootázkám udržitelného rozvoje a to zejména v oblasti potravin a výživy. Letošní Expo je šest měsíců technologií, inovací, udržitelného rozvoje, podnikání, kultury, tradic a kreativity. Svým obsahem chce kvalitně přispět k analýze, reflexi a řešení zásadních problémů pro udržitelný rozvoj planety. Navíc se považuje za první univerzální výstavu, která probíhá v éře sociálních médií.

Expo Milano 2015 Ofiicial App

Stáhni si aplikaci

Aplikaci vyvinula světoznámá firma Accenture, která je hlavním poskytovatelem IT služeb letošního Expa. A mimochodem, zrovna hledají posily do týmu. V poradenské divizi potřebují člověka, co by měl na starosti Management Consulting, Systems Integration Consulting a Technology Consulting. Zajímá tě, o co jde? Koukni na podrobnosti nebo rovnou pošli CV tady. Přihlašování končí 30. května!

Foto: Oficiální stránky Expo Milano 2015

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější