Jste mladí a máte chuť se prosadit? Nechte se inspirovat Letní školou organizace YouthTime

Jste mladí a máte chuť se prosadit? Nechte se inspirovat Letní školou organizace YouthTime

Žijeme v době, kdy jsou dveře do světa otevřené všem, kteří mají odvahu jimi proběhnout. Občas to chce jen odvahu, někdy je potřeba i talent a špetka štěstí. Organizace YouthTime se snaží tuto cestu studentům usnadnit, hledá ty nejtalentovanější z celého světa a zve je na pravidelnou Letní školu. Ta se tento víkend koná v německém Hamburgu.

Máte pocit, že byste se dokázali prosadit v silné zahraniční konkurenci, jen potřebujete dostat šanci? Tady je! Přihlaste se do Letní školy organizace YouthTime, která má jedno ze svých sídel v Praze. Napište motivační dopis, prokažte své nápady, inovace, cokoliv, čím podle vás vynikáte a dostaňte se mezi 30 šťastlivců, kteří budou vybráni na Letní školu.

Během ní se budete účastnit workshopů, přednášek i pohovorů s úspěšnými lidmi z vašeho oboru. Ocitnete se ve světě mezinárodní společnosti mladých lidí, kteří během tří dnů projdou řadou zajímavých zkoušek. Workshopy ve skupinách odhalí vaši kreativitu, semináře odvahu a pohovory dají prostor na vaše otázky a zvědavost.

Na konci získáte oficiální certifikát, který vám otevře dveře nejen do partnerských firem, ale i do mnoho dalších. Není náhoda, že se na této prestižní škole představila v posledních letech celá řada úspěšných a významných lidí, kteří dveře do velkých firem otevírají. Tak prosím, teď jste na tahu vy. Dokažte, že se můžete prosadit dál, než jste doposud museli dokazovat. Rozšiřte si obzory a prodejte svůj potenciál.

Více informací najdete TADY.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější