„Kocovina soupeřky hrála v můj prospěch“ a další perly ze sportovní ligy

„Kocovina soupeřky hrála v můj prospěch“ a další perly ze sportovní ligy

Dal sis do začátku roku předsevzetí, že začneš konečně něco dělat pro své zdraví, ale to stereotypní běhání na pásu a opakované šlapání na rotopedu nemá ty správné grády? Nebo zkrátka mezi svými přáteli marně hledáš někoho, kdo si s tebou půjde zahrát tenis? Zkus si dát do těla a zároveň porovnej síly s ostatními. VAŠE LIGA už to zařídí. A třeba se i vaše sportovní hlášky letos objeví ve výběru těch nejvtipnějších…

Největší amatérská liga v České republice dává každému možnost rozpohybovat své tělo. Ať už tíhneš ke squashi, badmintonu, tenisu, beach volejbalu nebo běhu, pokaždé se můžeš těšit na zápas plný překvapení. Nikdy totiž nevíš, kdo proti tobě nastoupí, a tak musíš pro výhru udělat vždy maximum. Každý měsíc na tebe čekají 4 soupeři a je čistě na domluvě, kdy si svůj match odehrajete.

VAŠE LIGA nepůsobí jen v pražské metropoli. Své pevné místo má i v dalších městech, mezi nimiž je třeba Brno, Ostrava, Zlín, Plzeň nebo Pardubice. Startovné na jednu sezónu činí 500 Kč a přihlásit se můžeš do konce měsíce. Jakožto registrovaný člen můžeš využívat spousty výhod, např. slevy na kurty či na služby od partnerů VAŠÍ LIGY.

O tom, že se účastníci minulé sezóny skvěle bavili, není pochyb. Komentáře, které napsali k ligovým zápasům, mluví za vše.

Pro všechny další potřebné informace stačí kliknout na www.vaseliga.cz.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější