reklama
 
Politický bizár

Blíží se komunální volby. V bizáru zatím vede SPD a KSČM

S příchodem nového semestru nás čekají i komunální volby. Zatímco někteří politici žhaví své marketéry a Marka Prchala až do ruda, většina české populace se těší na bizarnosti ve volebních kampaních.
reklama

SPD a mozkový trust

V nedávné době strana SPD Tomio Okamury v rámci volební kampaně oznámila, že v Praze v případě vítězství zavede psí hlídky pejskařů. Prostřednictvím svého kandidáta na primátora rovněž nabídla Praze i mozkový trust. Doufejme, že nemá na mysli toto: 

Zveřejnil(a) SPD Praha 4 dne 27. June 2018

Zelené Česko

Iniciativu, kterou bychom čekali spíše od strany Zelených, momentálně přebírají snad všechny politické strany. Kdo si v rámci kampaně nevyfotí "selfie" při zasazování stromů, ten jakoby nebyl. #zelenecesko

A tak sází brigáda komunistů v Karviné:

Zastupitelé za KSČM se připojili k projektu Sponzorované výsadby stromů v parku B. Němcové v Karviné u příležitosti oslav 750 let. Zakoupili pro město strom javor babyka a zanechali tak odkaz pro budoucí generaci.

Zveřejnil(a) KSČM Karviná dne 10. May 2018

Sází hnutí ANO v Olomouci:

Dnes jsme na sídlišti Povel vysadili strom 🌳 Do letošních voleb jdeme mimo jiné s tím, že chceme více květin a zeleně v Olomouci 🍀🌼 Tak jsme přešli od slov k činům. Upravovat veřejný prostor, starat se o pořádek a čistotu a vysadit více květin a stromů chceme nejen v turisticky frekventovaných lokalitách, ale i na sídlištích a v obytných čtvrtích. Miroslav Žbánek - kandidát na primátora: Na Povelu jste mě upozornili na usychající strom v aleji, a tak jsme městu navrhli, že si zde jeden Quercus Petreae (dub zimní) vysadíme. Ve skvělé spolupráci s odborem životního prostředí, jeho vedoucím panem Loykou a Výstaviště Flora Olomouc a.s., které zajistilo vše potřebné, jsme sídlištní výsadbu o jeden mladý dub doplnili. Jako vystudovaný lesník jsem si to užil 💚 A jako primátor budu rád patronem projektu Adoptuj si svůj strom, aby se lidé měli možnost sami zapojit do výsadby zeleně v lokalitě, kde žijí, pokud budou chtít.

Zveřejnil(a) ANO, máme rádi Olomouc dne 25. July 2018

Hnutí spOLečně pro změnu zase stromy zalévá:

Já vám nevím, ale jestli kandidáti neví, že od těchto služeb jsou ve většině obcí i měst technické služby…

Dvě bizarnosti z KSČM

Víte, jak poznáte pravého muže pro Kutnou horu? My ne. Ale pan Mgr. Jan Klán v tom má jasno. Prostě stačí zamakat na pár fotkách a potom je rozpohybovat na FB. Ta kampaň se dělá sama.

Prohlédněte si moji fotogalerii.... "Pravý muž pro Kutnou Horu" Kandidát na starostu města.

Zveřejnil(a) Mgr. Jan Klán dne 15. February 2018

Komunisti ale celkově neumějí moc pracovat se sítěmi. V oslavném příspěvku 10 000 fanoušků mají sice číslovku 10 000, ale jako podklad jim slouží fotky všech možných lidí a dokonce i muslimek. Není to náhodou skrytý význam? #iluminati

Perlička na závěr

S ohlášením kandidatury přichází i změna profilové fotografie. A pan Ladislav Jakl ví, jak vzbudit emoce. Skoro slzavou fotografií…

Zveřejnil(a) Ladislav Jakl dne 03. August 2018

Těšíte se na volby? Nebo spíše na ty bizáry? Klidně nám pošlete fotky do zprávy na Facebooku a my je pak s radostí vložíme do dalšího článku o volbách!

Inspirace:

Usmějte se trochu, prosím.

Zveřejnil(a) Český politický bizár dne 08. August 2018

reklama

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější