Silvestrovské pořady

Na co (ne)koukat na silvestra AKA jak se na nás podepsaly léta televizních estrád

Rok se s rokem sešel a my tady zase máme silvestr, jeden z nejbáječnějších dnů v roce. Možná si říkáte, čím je tak báječný tento závěrečný moment roku? Například proto, že vás čeká nekonečná směsice televizní zábavy na všech programech. A jestli si myslíte, že vás po štědrovečerní pohádce s Markem Ebenem už nic nepřekvapí, tak se zatraceně pletete! Pohodlně se usaďte, začínáme.

Pokud jste fanoušci České televize, mrkněte od 20:00 na estrádu s názvem Zázraky přírody. Maroško Kramár, který je zde donucen mluvit česky, si připravil silvestrovský díl, kde se budou říkat lechtivé vtípky, proložené absolutně nezajímavými pokusy (AKA "zázraky"). Dozvíte se třeba, jak dlouho vydrží potápěč ve vodě nebo kolik buráků si může člověk nacpat do pusy.

Video: Youtube.com

Následuje Všechnopárty. To je takový ten pořad, kde má každá sedačka jinou barvu a respondenti mírumilovně rozpráví se starším pánem. Ta pravá nefalšovaná zábava ale teprve přijde! Po půlnocí se totiž na České televizi dostaví Zdeněk Izer a to si nesmíte nechat ujít. Vtipy o blondýnkách a policajtech jsou prostě evergreen. 

Video: Youtube.com

Žurnalistika i hudební zážitky

Na Nově začínají chvíli před 20. hodinou Silvestrovské televizní noviny. Můžete se těšit na legendární bábu pod kořenem ("Zdenóó!"), zamrzající vodu v mínus patnácti nebo přebrepty Ládi Hrušky. Pak se tu dočkáte pořadu s názvem Tvoje tvář má známý hlas, ve kterém se můžete těšit na čtyři hodiny sestřihů nejlepších proměn.

Video: Youtube.com

Až budete u televizní obrazovky dopíjet sedmou skleničku sektu, zazní záznam koncertu z roku 2015 od legendárního klávesisty a zpěváka Michala Davida. Bez něj by Silvestr prostě nebyl ten pravý silvestr!

Video: Youtube.com

Televize Prima nás nejdříve obohatí pořadem Československo má Silvestra s Jaro Slávikem. Očekávejte kouzlení nebo tančení. Nebo možná oboje.

Možná přijde i Ringo Čech!

Následuje oblíbená Partička a před 22. hodinou startuje pořad s názvem Český mejdan s Impulsem 2019. Díky tomuto mejdanu si můžete užít poslední okamžiky roku v přítomnosti těch největších československých hvězd. Zazpívá vám totiž Helenka Vondráčková nebo třeba pátý člen Beatles Meky Žbirka. 

Pokud nějakým omylem přepnete na televizi Barrandov, čeká vás pomalá a bolestivá smrt s (jak jinak) Jaromírem Soukupem a pořadem Silvestr Jaromíra Soukupa. Au.

Kdo pamatuje Barrandovský Silvestr 2018, kde Jaromír nejen moderoval, ale i krásně zpíval, ví, o čem je řeč. A možná přijde i František Ringo Čech!

Video: Youtube.com

Ať už se na Silvestra rozhodnete sledovat cokoliv, nezapomeňte si to pořádně užít. Všem přejeme krásný konec roku 2019 a šťastný nový rok 2020!

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější