Mighty Sounds 2017

Letní vibes nabízí nadupaný line-up festivalu Mighty Sounds

14. ročník letního multižánrového hudebního festivalu je jako každý rok místo, kde se sejdou všichni milovníci rockabilly, rock’n’rollu, ska, reggae, punku a hardcoru. Je to místo, odkud se vám nebude chtít už nikdy pryč.

Mighty Sounds pořádaný 13. - 15. července v Táboře na letišti Čápův dvůr, se může pyšnit jedinečnou atmosférou, která vás nadchne i v případě, že nejste příznivci festivalů nebo vyznavači hudebních žánrů, jako je rock’n’roll, ska, reggae, punk, rockabilly nebo hardcore. I kdybyste nechtěli, něco "svého" si zde prostě najdete.

Foto: Mighty Sounds

Letošní ročník si pro nás připravil opravdu štědrou nabídku kapel a interpretů. Mezi ty nejznámější patří Dub FX, Inner Circle, Royal Republic, Anti-Flag nebo The Rumjacks. Posluchači znalí žánrů této hudby a vyznavači festivalu Mighty Sounds též ocení kapely Talco, The Dreadnoughts, Sick Of It All, Zebrahead, Booze&Glory a The Bronx.

Z českých kapel na Mighty Sounds samozřejmě nesmí chybět Fast Food Orchestra, Pipes and Pints, Totální Nasazení, The Fialky, Discoballs, nebo dokonce interpret MC Gey!

Jako důležitý bod programu musíme zmínit produkci DJs, alternativní divadlo, sportovní aktivity (fotbal, nohejbal, u-rampa, graffiti) a po loňském velkém úspěchu zde nebude chybět ani akustická Black Coffee Stage.

Během festivalu můžete dokonce ve volné chvilce udělat dobrý skutek. Můžete si zakoupit triko se speciálním potiskem, který byl vytvořen ve spolupráci s Člověkem v tísni, nebo EP kapel Bez hranic na podporu Lékařů bez hranic

Foto: Mighty Sounds

Další možností je koupit si a zapálit svíčku Světla pro svět a poslat symbolické světlo do Afriky. "Do karet" festivalu Mighty Sounds hraje i jeho ohleduplné chování k životnímu prostředí. V celém areálu se používá recyklovatelné nádobí z palmových listů a za vratné kelímky dostanete zpět zálohu. Pokud se vám bude kelímek s unikátním Mighty designem líbit, můžete si ho nechat na památku.

Mighty Sounds

Kdy a kde se uvidíme?

  • 13. - 15. července 2018 na letišti Čápův dvůr u Tábora
  • lístek v předprodeji je možné zakoupit zde za 1600,- (nebo 1700,- na místě)
  • spát na festivalu může extra nepohodlně ve stanovém městečku na zemi, nebo si můžete vybrat z velkého množství luxusnějšího ubytování. Jen byste si s tím měli pospíšit…

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější