Facebook

V dobré společnosti. Nejlepší komentátoři na Facebooku aneb koho sledovat?

Koho posty čteš, toho píseň zpíváš. V nikdy nekončící plejádě FB feedu sice narazíte spíše na nudné příspěvky přátel, které raději ihned zablokujete, ale ve virtuální džungli českého FB žijí i posty, které číst chcete. Někdy jde o vtip, někdy o (a)politiku, a někdy jde o samotnou existenci, falešnou lásku a tak dále. Make your feed great again s facebookovými mágy a čarodějkami, co píšou a tvoří třikrát lépe než Marek Prchal a Jirka Ovčáček dohromady.

Jakub Horák

Jakub Horák je politický marketér, spisovatel a kdoví co všechno. Kromě poměrně rýpavých postů na jakékoliv téma, vám na svém profilu občas dovolí zažít virtuální Youtube discoshow a nahlédnout do své "Nepálem" a kočkami osvícené duše. Buďte si ale jistí, že dostanete jeden z nejkvalitnějších materiálů na českých sockách.

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

Martin Jaroš

Martin Jaroš je kámoš Jakuba Horáka, taky marketér, kreativec a psavec. Ve svých (někdy až příliš dlouhých) postech komentuje společenské dění v ČR s lehkostí jednorožce a nejednoduchou snahou o znovuspojování české společnosti. Jeho posty ale tnou do živého, mají tisíce (nekoupených) lajků a sdílí se jako spoilery ze Hry o trůny. Jo, a třeba už brzy mu budeme říkat pane prezidente.

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

Nora Fridrichová

Jedna z nejvýraznějších mediálních tváří České televize i české žurnalistiky. Pořad 168 hodin, který uvádí už nějaký ten pátek, je jeden z nejkvalitnějších investigativních projektů v Česku. Jak to poznáte zrovna teď? Je trnem v oku leckomu (třeba komunistům, SPD, premiérovi i celému podhradí). Jo a když si dělá srandu, je to sice vtipné, ale sranda to není.

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

TMBK

Legenda satiry českých socek Tomáš Břínek a jeho neúnavné vymýšlení kravin, vtípků, montáží, kritiky a kdovíčeho. Má takové renomé, že jeho vtípky chápe i Andrej Babiš a jeho PR tým je občas zasdílí i na ofiko Andyho profilu. Ostatně knihu, kterou napsal s Davidem Lanschmannem, mu přišlo pokřtít i nejvyšší prezidentovo médium Jiří Ovčáček.

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

Fejkový Jiří Ovčáček

Když jsme u Jiřího Ovčáčka, tak ten dělá tak dobrou práci, že ani nepoznáte jestli to myslí vážně, nebo. Fejkového ovčáčka si fakt dejte. Slibujeme totiž, že při současné politické konstelaci už fakt nepoznáte, který z účtů je oficiální, a který ne.

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

Jiří Padevět

Z Jiřího Padevěta se v posledních pár letech stal fenomén českého Facebooku. Padevět na sítích neúnavně připomíná temné časy československé historie, píše knižní průvodce po lokacích spojených s obdobím totality a některé jeho FB posty vám vyčarují husí kůži na zádech i smartphonu. Padevět má ale i jinou polohu, umí být jízlivě satirický a suše (avšak britsky) vtipný. Pro ty kdo zbožňují historii, humor i duchaplné komentáře pod příspěvkem, jasná volba. Btw., Padevět by byl taky zajímavý prezident.

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

Apolena Rychlíková

Apolena je vlevo. A je taky komentátorka, filmařka a dokumentaristka. Ve svých postech poměrně tvrdě a faktograficky komentuje zásadní témata téhle doby - změnuklima , exekuce, sociální politiku i nedostatek bydlení. Pokud chcete zůstat v sociálním obraze, nebo máte v plánu pořídit si děti, případně bydlení, je nutností ji odebírat.

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

Autismus a Chardonnay

K létu patří i hořkosladkost sklenice vína a života. Ta je na FB stránce blogera a vychovatele Martina Selnera přítomna v podstatě všude. Jeho stránka je plná historek ze života dětí s autismem, vína, vietnamské večerky a konverzací s mámou. Těžko říct, zda byste takový život chtěli vést, ale Selner o něm píše brilatně.

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

Jindřich Šídlo

Šídlo se každý týden stará o to, aby váš začátek týdne byl šťastný. Má k tomu i svůj pořad s názvem Šťastné pondělí. Kromě toho, že fandí Arsenalu a docela dost rozumí politice, má i pekelně ostrý jazyk. Pokud ale chcete, abyste byli šťastní i ve čtvrtek a v sobotu, sledujte Šídla. Jedině Šídla.

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

P.S. A koho sledujete vy? A co Twitter?

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější