Black Panther

#recenze: Komiksový útok Black Panthera splnil očekávání

Zatím nejočekávanější film od Marvelu? I takové přezdívky tento film před jeho vydáním dostal, splnil však svá obrovská očekávání?

Odpověď na tuto otázku vám dáme rovnou z kraje. ANO! Rozhodně. Já konkrétně jsem si pár minut před představením byl sice trochu nejistý tím, aby se nestalo něco podobného jako se Spiderman: Homecoming, kde byl film vcelku dobrý, ale ne kvůli Spidermanovi samotnému. Black Panther mě přesvědčil o naprostém opaku.

Komiksoví superhrdinové v průběhu věků 2: Netopýr
Studenta
Komiksoví superhrdinové v průběhu věků 2: Netopýr
7. 3. 2016

Krom samotného Black Panthera, kterého skvěle ztvárnil herec Chadwick Boseman (vážně mu je 40 let?!) mě dost překvapila i herečka Letitia Wright, která hrála Black Pantherovu sestru Shuri. Objevila se tu také herečka Danai Gurira, kterou můžeme znát ze seriálu Walking Dead a nebo z filmu All Eyez On Me. Rozhodně nemohu zapomenout na herecký výkon Michaela B. Jordana, kterého jsem si oblíbil i přes to, že to byl hlavní záporák.

Samotný příběh uběhl docela rychle, na to že film trval přes dvě hodiny. Cinematické záběry byly na jedničku, občas bylo opravdu na co zírat. Jediná opravdu výrazná věc, co mi na filmu vadila, byl nevyužitý potenciál soundtracku, který podle mého názoru nebyl použit dostatečně, ve filmu se objevily sotva dvě písničky.

V celku se mi film opravdu líbil, udělil bych mu 91% a už teď se nemůžu dočkat na další tři filmy od Marvelu, kterých se tento rok ještě dočkáme!

Dej nám na Facebooku vědět, jak tahle komiksovka obstála u tebe.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější