Audiotéka - PR

Týdenní party s audioknihou - přidej se!

Audioknihy jsou skvělým společníkem při odpočinku, ale také při cestování, vaření, úklidu nebo běhu. Jednoduchým způsobem usnadňují přístup ke knihám, na které nebyl čas. Přináší ale i způsob, jak se dozvědět a naučit něco nového, rozšířit si obzory. A kde najít ty nejlepší audioknihy a ještě za pár korun? My víme!

Zkus Audiotéku, největšího českého distributora audioknih, která zrovna slaví 7. narozeniny! A protože sedm jí je jen jednou, oslavy budou trvat celý týden, během kterého Audiotéka zavzpomíná na uplynulých sedm let. Během narozeninového týdne projde postupně všemi roky a poslední den oslav budou veškeré audioknihy v nabídce jen za 149,- Kč. Oslava narozenin Audiotéky začíná v úterý 9. října, kdy se Audiotéka vrací do roku 2011.

Jaké audioknihy by ti neměly uniknout?

Nauč se to!

Naučit se, jak se učit? Audiokniha Nauč se to! přináší vědecky podložené způsoby, jak se efektivněji učit a více si pamatovat. Nejrozšířenější postupy, jako je podtrhávání v textu a jeho biflování, v nás sice vyvolávají dojem, že jsme si látku výborně osvojili, ale už po krátké době z ní umíme pouhý zlomek. Hlouběji a trvaleji si ji osvojíme díky postupům, které nejsou příliš intuitivní.

Foto: Audiotéka

Faktor Churchill

Jeden z nejprodávanějších titulů roku 2016 o jednom z nejvýznamnějších státníků 20. století. Poslechněte si příběh premiéra Spojeného království historika, žurnalisty, vojáka, malíře, zákonodárce, bojovníka proti fašismu tak, jak ho autor, Boris Johnson, zachytil. Poznejte mimo jiné lidskou stránku odhodlaného velikána, který se potýkal s depresemi či šišláním.

Audioknihy
life
Proč poslouchat audioknihy? V létě i během semestru
4. 7. 2018
2 minuty o audioknihách

Stručné dějiny světa pro mladé čtenáře

Ačkoli název knihy napovídá, že je určena mladším čtenářům, obsah a zpracování zaručeně osloví i ty starší. Audiokniha čtenáře provede historií od nejstarších počátků až do dvacátého století, seznámí ho s důležitými historickými osobnostmi a událostmi, ale také ho poučí o souvislostech a spojitostech mezi různými údobími a územími.

1984

Neuvěřitelně nadčasové dílo, které je stále více a více aktuální, se stalo již klasikou. Pokud jste titul nečetli, co nejrychleji to napravte. Pokud ho znáte, poslechněte si ho v podobě rozhlasové dramatizace s 6 předními interprety. 

Foto: Audiotéka

Mluvte jako profesionál

Tento titul si zaslouží pozornost už proto, že během narozeninové akce bude o  více než 90 % levnější. Pokud máte trému při veřejných projevech a prezentacích, získáte zde praktické rady a tipy, jak s ní zatočit. Další kapitoly jsou věnovány například tónu hlasu, očnímu kontaktu nebo tipům, jak rychle uspořádat své myšlenky a proměnit je v ucelené zprávy.

Pěšky mezi budhisty a komunisty

Sám autor, který přednáší o svých cestách před vyprodanými sály celé České republiky, namluvil již svou 3. audioknihu. Ta je tentokrát o 1 500 pěšky nachozených kilometrech v Nepálu a Číně. O jeho dobrodružstvích, tamní kultuře, nešikovných příhodách, a především plná sebeironického humoru.

Foto: Audiotéka

Jaké audioknihy si pro podzimní večery vybereš?

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější