United Islands 2018

United Islands of Prague už brzy a zdarma! Užij si koncerty Davida Kollera nebo Vypsané Fixy

Už se taky těšíš? O víkendu 22. - 23. června se v pražském Karlíně odehraje 15. ročník multižánrového open air festivalu United Islands of Prague. Na 90 000 metrech čtverečních a více než patnácti podiích spolu s Davidem Kollerem, Buty a Vypsanou Fixou vystoupí 100 zahraničních vycházejících hvězd a nových česko-slovenských objevů. Divákům se představí i nejlepší interpreti ze soutěže Objevy United Islands, která se letos uskutečnila poprvé. Hlavní zahraniční hvězdou letos budou britští rockeři Arcane Roots. Vstup na celý festival bude tradičně zdarma.

Hlavní scénu ovládnou ostřílené hvězdy i nové objevy

Největší české i zahraniční hvězdy United Islands budou k vidění na Karlínském náměstí, kde bude stejně jako v loňském roce umístěna Karlín stage. Kompletní line-up už je znám - mrkni, na koho se kde můžeš těšit. 

V roli hlavní hvězdy zde svoji pověstnou show předvede trojice rockerů Arcane Roots, která je v současnosti jednou z nejoblíbenějších alternativních rockových kapel ve Velké Británii.

Video: |  00:25

Neméně zajímavá budou i vystoupení dalších zahraničních interpretů, které představují rakouská indie rocková formace At Pavillon, mladá pop rocková kapela Vama z Rumunska, německá indie rocková pětice Leoniden a belgická trippopová parta Faces On TV.

Milovníci české hudby se mohou těšit na koncert stále populárnější čtveřice mladíků Ghost of You, která aktuálně sklízí úspěch jak u nás, tak za hranicemi.

Foto: United Islands

Chybět nebudou ani osvědčené hvězdy jako David Koller nebo Buty. Kompletní program festivalu najdete na stránkách United Islands.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější