Máte smartphone? Těchto 5 aplikací by vám nemělo chybět!

Máte smartphone? Těchto 5 aplikací by vám nemělo chybět!

Vzhledem k rozšíření chytrých telefonů mezi studenty jsme se rozhodli vám přinést seznam 5ti nejlepších aplikací, které by vám neměly chybět. Všechny jsou zdarma, nebo za velmi nízkou cenu. S aplikacemi si dobře uvaříte, při přednáškách se umělecky vyžijete a nakonec si trochu zaběháte třeba na autobus.

Whatsapp messenger

iPhone, BlackBerry, Nokia, Android, Windows Phone

Rok zdarma, poté $0.99/rok

Whatsapp messenger

Aplikace pro posílání zpráv a chat bez placení SMS. Kromě zpráv můžete také posílat obrázky, video a audio bez omezení. Group chat je samozřejmostí. Všechny tyto služby jsou zdarma a to do kteréhokoliv státu na světě. Platíte pouze klasický datový přenos přes internet, pokud nevyužíváte Wi-Fi. Aplikace pracuje se stejnými telefonními čísly jako telefon při SMS, nemusíte tak shánět stovky přezdívek svých přátel.

http://www.whatsapp.com

Draw something OMGPOP

Android, iPhone, iPad, iPod 3+

1 $

Draw Something OMGPOP

Vítěz Flurry App Spotlight Awards 2012. Social game, ve které kreslíte a rozpoznáváte výtvory ostatních hráčů. Vaším úkolem je nakreslit obrázek podle zadaného slova. Hra není na čas, a nikdo neočekává vrcholná umělecká díla, takže jde spíš o to se vyřádit. Ideální na prokrvení mozku při trochu méně zábavné přednášce.

http://omgpop.com/drawsomething

Studentská kuchařka

Android, iPhone, iPad, Windows Phone, BlackBerry, ostatní telefony - prohlížení přes internet

Zdarma

Studentská kuchařka

Velmi jednoduchá kuchařka plná rychlých receptů. Recepty jsou psány tak, že je pochopí i šimpanz, nevyžadují spoustu kuchařského vybavení, a ceny za výslednou baštu jsou taky přijatelné. Uživatelé můžou připisovat vlastní recepty a editovat slovník pojmů. Speciální funkce „Mám hlad“ vybere náhodný rychlý a nenáročný recept. Čas přípravy a přibližnou cenu najdete u většiny receptů.

http://www.studentskakucharka.cz

Jízdí řády iDnes.cz

Jízdní řády iDNES.cz

Android, iPhone, Windows Mobile

Zdarma / 2,39€

Oficiální aplikace od iDNES.cz, umožňující klasické vyhledávání jízdních řádů včetně spousty parametrů. Kromě zadávání přestupů můžete i rovnou kupovat jízdenky přes SMS pro vybraná města. Také volba nízkopodlažních spojů a konkrétních dopravních prostředků usnadňuje vyhledávání.

http://jizdnirady.idnes.cz

RunKeeper, Nike+

Android, iPhone, iPod

Zdarma

Obě aplikace jsou si velmi podobné, RunKeeper je pro Androidy a Nike+ pro iPhony a iPody. Obě aplikace umožňují tracking pomocí GPS a následné zobrazení v mapě, včetně času, vzdálenosti, spálených kalorií atd. Aplikace jsou také napojeny na vaši vlastní hudbu a volí tak přehrávání písniček vhodných pro vaše tempo. Využití při ranním běhu na vlak Vám může dát pocit vrcholného sportovního výkonu.

Run Keeper

http://nikerunning.nike.com/nikeos/p/nikeplus/en_US/products/gps_app

http://runkeeper.com/

Petr Plachký

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější