MÓDNÍ HLÍDKA: Koho jsme vyhmátli na Fildě?

MÓDNÍ HLÍDKA: Koho jsme vyhmátli na Fildě?

Check Czech Fashion v čele s fotografem Kubou Ferancem tentokrát vyrazilo mapovat módu v okolí Filozofické fakulty Univerzity Karlovy. A výsledek? Velmi příjemné překvapení!

Štramácký námořník

Jak se říká, v jednoduchosti je síla. Příjemný pánský outfit nás oslovil béžovým trenčkotem, který bychom tak rádi viděli v šatníku každého muže. Zajímavý nápad, jak zkombinovat námořnické tričko.

Zasněný filozof

Tento ležérní look nás baví! Kombinace modré a hnědé barvy pánům sluší, tím spíš, když vhodně zkombinují také pásek a boty. Chválíme také sáčko, které ve školních lavicích vídáme jen zřídka.

Foto: Studenta

Je to rebel!

Jak se zdá, proužky jsou letos na podzim v kurzu. Tento mladík je oblékl v kombinaci s hnědým kabátem, džínami a Converskami. Výsledkem je outfit vhodný jak na přednášky, tak na rande.

Foto: Studenta

Indiánka v Praze

V plejádě pánských outfitů se nám podařilo zachytit také jednu dívku. Slečna nás zaujala tmavě modrou džínovou bundičkou a zajímavým batohem s třásněmi. Jo a, nejlepším doplňkem je červená rtěnka. Vždy.

Foto: Studenta

Kde je Waldo?

Nositel tohoto originálního pánského outfitu evidentně jede v Movemberu! Nuže, proč ne? Příště snad jen vyměnit batoh. A i kecky by snesly trochu zrenovovat. ;)

TIP:

Indiánské doplňky letí už několikátou sezonu. Zkombinujte je jako tady slečna s denimem a pořádné rodeo může začít!

Foto: Studenta

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější