Módní hlídka z centra Prahy: Černá a bílá

Módní hlídka z centra Prahy: Černá a bílá

Takto vyrazili do centra metropole studenti z Čech, Slovenska i Jižní Koreje. Co na ně říkáte?

Vysmátý elegán

Dámy, řekněte, která z vás by odmítla takového elegána? :) Na první pohled vypadá jako slušňák, ale pár ležérních detailů naznačuje, že s ním rozhodně nebude nuda. Kombinace saka, tmavých brýlí, stylové šály a tenisek vhodné barvy si zaslouží palec nahoru.

Foto: Studenta

Tu bundu chceme!

Romantika, anebo rockeřina? U tohoto outfitu si nejsme jistí! Jednoznačné ale je, že to usměvavé slečně velmi slušelo. Za pozornost stojí i stylové boty, které se hodí jak k sukni, tak ke kalhotám. Nepřehlédněte ani slušivý klobouk – proč takové doplňky nenosí v Česku víc slečen?

Foto: Studenta

Hipstři nevymřeli!

Tento sympatický muž nás zaujal nejen svým nezkrotitelným účesem, ale také outfitem zajímavého střihu. Hned po úzkých slim jeans nás dostaly barevné ponožky a skvělé hipsterské obutí! Mladík získal plusové body i kvalitní literaturou, kterou šikovně natočil přímo do objektivu.

Poznáte Korejku?

Z Jižní Koreje až na Metropolitní univerzitu v Praze. Přesně taková byla cesta dvou slečen, které jsme potkali na Náměstí republiky. A jak už víme z předchozího čísla Studenty, Korejci si potrpí na jednoduchost. Na outfitu, kterému vévodí černá barva, nás zaujaly detaily v podobě plátěné tašky a výrazných sneakers.

Čistá elegance

Stejně tak jako tomu bylo v předchozím případě, také tato slečna vyrazila ve velmi jednoduchém outfitu, tentokrát ale laděném do bílo-modré. Všimli jsme si také bot a kabelky v minimalistickém asijském stylu. Nezbývá než zopakovat rčení, že v jednoduchosti je krása!

Foto: Studenta

Studenta TIP: Napumpuj si tenisku

Není nic pohodlnějšího než běhat po městě v teniskách, kdo by si chtěl ničit nohy v podpatcích nebo utažených polobotkách? Vídáme to na ulicích už nějaký ten pátek, ale pohodlné trendy zkrátka zůstávají dlouho. Zvolte třeba výraznou barvu k jednoduchému černobílému outfitu. Tyhle botičky si můžete dokonce nafouknout pro ještě větší komfort!

Foto: Studenta

Foto: www.checkczechfashion.cz

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější