MÓDNÍ HLÍDKA: Takhle se oblékají lidé posedlí módou

MÓDNÍ HLÍDKA: Takhle se oblékají lidé posedlí módou

Letošní Prague Fashion Weekend přinesl zajímavou podívanou nejen na mole, ale také v ulicích. Co si na sebe oblékli návštěvníci módní akce roku? Na to se zaměřil fotograf Kuba Feranec z Check Czech Fashion!

Rafinovaná blogerka

Pánská móda může slušet i ženám a blogerka Ina Tina je toho důkazem. Na Prague Fashion Weekend vyrazila v krátkém trenchcoatu, který doplnila o maxi kabelu a vysoké boty. Pečlivě upravené vlasy a brýle ostrého tvaru tento look rázem povýšily mezi nejrafinovanější outfity akce.

Foto: Studenta

Kožené tašky vládnou

Stále častěji potkáváme v českých ulicích pány, kteří se nebojí experimentovat. Tento outfit v příjemných tónech černé a hnědé od nás dostává palec nahoru za hru s detaily. Jsme přesvědčeni, že kvalitní kožená taška by měla mít své místo v šatníku každého z nás.

Foto: Studenta

Páreček k pohledání

Láska k módě je na tomto páru evidentní na první pohled. Rádi bychom vyzdvihli zejména trendy hru s vzory a velmi zajímavý detail brýlí. Ženskému oku zajisté neuniknou ani lodičky tělové barvy, které jak známo opticky prodlouží nohy.

Foto: Studenta

Kraťasový elegán

Teplé zářijové počasí dovolilo návštěvníkům Prague Fashion Weekendu sáhnout po lehčích kouscích oblečení. Příkladem je tento mladík, který se rozhodl svůj outfit ladit do odstínů bledě modré s hnědými detaily. Za pozornost stojí úžasný plátěný batoh!

Foto: Studenta

Minišaty nebo maxitriko?

Zatímco na Berlin Fashion Weeku podobných outfitů potkáte denně hned několik, je tento look, kterému vévodí minišaty (nebo maxitriko, chcete-li), na místí české poměry stále lehce kontroverzní. Jedno je však jisté, za touto slečnou se otočil opravdu každý!

Foto: Studenta

Studenta TIP: Aktovka generace Y

Na každodenní tahání ultrabooku, sešitů, diářů a další studentských nezbytností se vyplatí investovat do kvalitní tašky z kůže nebo impregnovaného plátna. Aktovka HANDO českého výrobce belenty na rozdíl od těch, co známe z první třídy, má navíc chytrý pásek přes ruku, který umožňuje sofistikovanější a bezpečnější způsob nošení. Na www.belenty.com dostanete do konce roku slevu 20 % s kódem STUDENTA.

Foto: Studenta

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější