Hostesing: Populární cesta k přivýdělku při studiích
Komerční článek

Hostesing: Populární cesta k přivýdělku při studiích

Většina studentů vysokých škol má zejména díky rozvrhům nepravidelný režim a omezené časové možnosti. Najít si tak slušnou brigádu, či zaměstnání a celé to skloubit se studiem není jednoduché. Není divu, že brigády s ohodnocením 50-60 Kč/hod. přestávají být zajímavé. Většinou jde o namáhavou práci, za kterou dostanete stěží tak na oběd. Právě proto se v poslední době studenti čím dál tím více přiklánějí k možnosti, pracovat jako hosteska či promotér. Hostesing se tak stává stále populárnějším způsobem, jak si při studiích vydělat slušné peníze, bavit se a poznat spoustu přátel. 

Dělat hostesku nebo promotéra studentům přináší velikou časovou flexibilitu, ale zároveň nabízí velké finanční ohodnocení. Platy se pohybují od 100Kč/hod. a více. To už je slušná odměna. Přidáme-li k tomu skutečnost, že se díky této práci můžete dostat na opravdu zajímavá místa a udělat si tak spoustu přátel, dostaneme odpověď, proč je hostesing na takovém vzestupu. Studentům totiž dává víc, než si od nich v podobě jejich času bere. Trávit práci zábavou je přeci jen snem nejednoho z nás.

Foto: Studenta

Své o tom ví také Adéla Křepelová, majitelka mladé, progresivní hostesingové agentury Smile Promotion s.r.o. z Hradce Králové. Adéla se aktivně věnuje hostesingu již od 15 let a mohla si vyzkoušet práci hostesky i v zahraničí. Absolventka marketingové komunikace na VŠ se díky práci hostesky podívala do zemí jak Francie, Anglie, USA nebo Řecka. Pokud se jí dnes zeptáme na to, co považuje za klíč k úspěchu na poli hostesingu, odpoví okamžitě, že za vším je Smile, tedy úsměv. "Věříme, že úsměv má pozitivní vliv na člověka a dokáže zajistit příjemnou atmosféru. U našeho týmu se s ním setkáte za každé příležitosti i v netradičních podmínkách." zmiňuje. S touto filozofí slaví úspěchy.

V roce 2012 bylo u zrodu společnosti 5 kamáradek, které měli bohaté osobní zkušenosti na poli hostesingu. Dnes je Smile Promotion s.r.o. jednou z nejrychleji rostoucích agentur a již k dnešnímu dni disponuje portfoliem okolo 700 hostesek a promotérů v rámci celé ČR a nově se rozšiřuje i na Slovensko. Nesmíme však opomenout, že za úspěchy agentury stojí nejen hostesky a promotéři, ale hlavně šestičlenný tým, který ač se drží v zákulisí, svým osobitým a přátelským způsobem dokáže vést své týmy k maximálně dobře vykonané práci a tím udržet jak spokojené klienty, tak i pracovníky samotné.

Foto: Studenta

Spolehájí se přitom na svou fungující filozofii, že pouze s ověřeným, spolehlivým a usměvavým personálem je možné zajišťovat tu nejkvalitnější prezentaci klientů. Dlouhodobě spokojení klienti jsou jako je například STOCK Plzeň, FIAT, MOGUL, HOME-CREDIT nebo ALZA,  jsou toho jasným důkazem.

Foto: Studenta

Pokud tedy hledáte ideální způsob, jak si užít zábavu, dostat slušně zaplaceno a ještě se podívat na ty největší pařby jako třeba RfP, HIP HOP KEMP, Jam Rock, AIR Festival, Mighty Sounds, Majáles, Colours of Ostrava a další, stačí se jen umět usmát! Podívejte se na web www.smilepromotion.cz do sekce Hledám práci a zaregistrujte se ještě dnes. Vaši touhu pracovat u agentury Smile Promotion umocní originální video, které nechala jako jediná agentura v republice sestříhat ze svých nejlepších akcí. Na příštím můžete být i VY!

Omlouváme se, požadovaný obsah nelze zobrazit...

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější