Nejlepší akce měsíce: Paří se i v říjnu a možná víc než v září!

Nejlepší akce měsíce: Paří se i v říjnu a možná víc než v září!

Zatímco září odstartovalo semestr v podobě nespočetných welcome party, a z letního spánku se probraly i mnohé studenty oblíbené kluby, ani říjen nezůstává pozadu. Vracejí se legendární party, které na podzim prostě nesmí chybět. Pojďte si s námi zpříjemnit semestr i vy a zapařit na jednu z těchto akcí.

SUIT UP party

Kdy: 10.10

Kde: SaSaZu

FB link

„Suit up because tonight will be legendary!“ nabádá Barney Stinson z pořadu How I Met Your Mother. Právě díky jeho charakteru vznikla tato již legendární pařba. Desátá Suit Up party opět vyžaduje dress code: kluci v saku, holky v něčem elegantním. Akce bude probíhat v klubu SaSaZu, který se pyšní největším parketem v Praze. V klubu vystoupí např. Swing Thing a Papa Django či Tony Maroni. Také už se nemůžete dočkat?!

Foto: Studenta

Strahov Open Air

Kdy: 1.10

Kde: Koleje ČVUT

FB link

Je jedno, jaké je počasí, na Strahově se pořád paří! A tak strahovské koleje již po osmnácté ožijí v rámci jednodenního festivalu Strahov Open Air. Hlavní stage představí skupinu Lola běží, PSH, Vagyny dy Praga nebo Visací zámek atd. Další umělci budou hrát v uzavřené AVAST PartyHall stage a živé kapely najdete také ve slavném Klubu 007. Studenti ČVUT dostanou rektorské volno a festival své pomyslné brány otevře ve 14:00. Vstupné je jako tradičně zdarma.

Foto: Studenta

Gaudeamus Alkotour

Kdy: 15.10

Kde: Mecca Club a Hany Bany club

FB link

Do České republiky se vrací největší chlastací bitva. V jeden večer se proti sobě postaví největší pražské univerzity (UKxČVUTxČZUxVŠCHTxVŠE). Každý student obdrží za zakoupený drink žeton,  který přičte body jeho škole. Vítězí škola, která za celý večer nasbírá nejvíce bodů. Během večera je navíc možné sledovat průběžné výsledky online. Mezi kluby budou jezdit autobusy. Svojí bitvu mají ale i jiné univerzity. V Brně proti sobě také nastoupí pět největších škol, a to 8.10 v klubu Fléda. Pozadu nezůstanou ani soukromé pražské VŠ. Ty si to rozdají 22.10 v klubu Hany Bany.

Foto: Studenta

Bloody Sexy Halloweekend

Kdy: 31.10-2.11

Kde: Klub SaSaZu

FB link

Halloween se musí řádně zapít i v České republice. Již pošesté se proto bude konat tato sexy třídenní party. I tady je vyžadován dresscode, i když poněkud neobvyklý. Kostým si můžete připravit sami, nebo zavítat do některé z půjčoven a zúčastnit se soutěže o nejlepší kostým. Loni dostal vítěz 15 000 Kč, letos se hraje o 20 000 Kč v hotovosti a vyhrát můžete i další ceny. Co se týče umělců, můžete se těšit např. na DJ Rockstar nebo Richarda Reynoldse. Předprodej vstupenek je zahájen v síti Ticketpro.cz a GOOUT.cz

Foto: Studenta

Welcome to El Mágico!

Kdy: 1.10

Kde: El Mágico

FB link

Nový semestr znamená nové studenty, kteří musí poznat oblíbený klub u VŠE kolejí El Mágico. I ten má svojí opening party a na svých FB stránkách vyzývá k účasti studenty všech škol. Těšit se můžete na venkovní stage před kolejí Vltava, chill out zónu, zahrádku, bar, hostesky, soutěž v Xboxu a mnoho dalšího. Party se poté přesune dovnitř do klubu, kde bude pokračovat bohatým doprovodným programem, jako např. seznamkou s SMS live chatem.

Foto: Studenta

Back to School

Kdy a kde:

Praha 7.10 Výstaviště

Olomouc 2.10 Korunní pevnůstka

České Budějovice 9.10 Areál kolejí JČU

Jednodenní festival, který je jako vždy zdarma, opět zavítá do univerzitních měst po celé České republice. Na letošním ročníku vystoupí Chinaski, Sto zvířat, Dolls in the Factory a další. Opět nebude chybět ani bohatý doprovodný program v podobě T-Mobile baru, kvadrokoptér ovládaných přes telefon či piva zdarma pro zákazníky T-Mobile. Někde už akce proběhla, tak pokud jste ji propásli nebo ji chcete zažít znovu, můžete v říjnu zavítat do Prahy, Olomouce nebo Českých Budějovic a zjistit, jak se paří v jiném kraji.

Foto: Studenta

Nouvelle Prague

Kdy: 7.-8. 11.

Kde: areál pivovaru Staropramen, Praha-Smíchov

FB link

Po festivalovém létě se vám už možná zastesklo po pořádné živé hudbě. V takovém případě je tu již druhý ročník mezinárodní hudební konference a showcase festivalu v jednom – Nouvelle Prague.

Do smíchovského pivovaru se sjedou významní hudební agenti, bookeři, promotéři a další hudební odborníci z domova i ze světa, aby probrali aktuální témata hudebního průmyslu, a hlavně aby se podívali na showcase vystoupení sedmi zámořských a čtyř českých nadějných kapel, které se jim a publiku představí. Letos se můžete těšit na tři headlinery, kteří doplní program: Balthazar z Belgie, tuzemští Zrní, kteří při této příležitosti pokřtí své nové album, a speciální hosté z Británie - kapela The Freud.

Vstup na celý víkend vás vyjde na 370 Kč.

Foto: Studenta

Hokejová bitva (afterparty)

FBlink

Je tady čtvrtý ročník souboje na ledě, který ve čtyřech univerzitách zažehne pořádnou bojovou náladu. ČZU, ČVUT, UK a VŠE se utkají na ledě v hokejové bitvě. Vítěz je jen jeden. Již nyní se mohou fanoušci domlouvat přes sociální sítě, jak svoji školu nejlíp podpořit. Po bitvě následuje afterparty, která je na rozdíl kvůli omezené kapacitě oproti Tipsport Areny zpoplatněna 50 Kč vstupným. Poznejte hráče svých univerzit a pozvěte je na drink.

Foto: Studenta

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější