Nejlepší studentské party listopadu: Oslavte půlení semestru pořádným mejdanem!

Nejlepší studentské party listopadu: Oslavte půlení semestru pořádným mejdanem!

Sotva jsme stihli ve velkém uvítat příchod školního roku, máme tu další záminku k dalším přípitkům: zimní semestr se totiž pomalu ale jistě chýlí do druhé půlky! V listopadu se kromě oslav bude taky hodně soutěžit – ať už mezi školami v pití, nebo mezi pražskými studentkami o to, kdo je tady nejkrásnější. Let the battle begin! 

Partyples 2013

Facebook

Kdy: 1. 11. 2013, 20:00

Kde: P.M. Club, Praha

A je to zase tady. Tým poměrně provařené Vaší ligy, která sdružuje sportovní nadšence – amatéry, přichystal nejen pro hráče už čtvrtý ročník luxusní kalby s názvem Partyples. Jak název napovídá, bude se tu nejen hodně pít, ale i tančit – nejdřív v rytmu waltz a blues, pak DJ Windsand rozjede párty z Karibiku a nakonec za gramce nastoupí i DJ Stayer…

Foto: Studenta

Půlení zimáku & Light Up Párty

Facebook

Kdy: 4. 11. 2013, 20:30

Kde: S-Cube, Olomouc

Jak líp oslavit půlku semestru, než kalením Bechera a tanečky na ty největší hity 80. a 90. let? …V Olomouci na začátku měsíce zahraje osvědčená dvojka DJs Chosé & Chris P., a k tomu se bude soutěžit, blbnout u speciální fotostěny a obdivovat všudypřítomné sexy hostesky. Pití bude za pár šupů, ale jestli chcete ještě ušetřit, dorazte co nejdřív – pro prvních sto lidí se chystá welcome drink zdarma!

Foto: Studenta

Rock4Students

Facebook

Kdy: 7. 11., 17:30

Kde: Rock Café, Praha

Jestli jste fanoušci pořádně nakoplých studentských kapel, na téhle akci vaše maličkost rozhodně nesmí chybět. Multižánrová akce představí skupiny z největších pražských škol: vystoupí na ní třeba čím dál populárnější indie-popoví Bek Ofis, folkovo-punkoví Vobezdud a jako hlavní překvápko večera pak rockabilly parta Dirty Blondes!

Foto: Studenta

University Party Olympics

Facebook

Kdy: 12. 11. 2013, 20:30

Kde: Fléda, Brno

5 DJs, 5 barů, 5 univerzit, 3 disciplíny a jedna noc k (ne)zapamatování. To je asi nejvýstižnější popis toho, co se bude v půlce měsíce dít v legendární brněnské Flédě. Soutěžit se bude hlavně o to, která akademická skvadra toho u svého baru dokáže propít nejvíc, čekají vás ale i speciální disciplíya pro sexy slečny a opravdové chlapy. A co je hlavní – k celému klání zahraje legendární DJ Enemy!

Foto: Studenta

Nation2Nation: Beer Festival

Facebook

Kdy: 19. 11., 22:00

Kde: Solidní jistota, Praha

A máme tady další párty z dílny Nation2Nation, která hned několikrát do měsíce spojuje v naší metropoli studenty z celého světa. Tentokrát udělá radost hlavně milovníkům zlatého moku: Beer Festival v jednom z nejvíc posh barů v Praze už je za dveřmi.

Foto: Studenta

Poxxoxo Roller Skate Disco

Facebook

Kdy: 23. 11. 2013, 20:00

Kde: MeetFactory, Praha

Už po několikáté se MeetFactory promění na improvizovanou bruslařskou dráhu a protože se tak letos stane naposled, byl by hřích tenhle mejdan vynechat. Jako obvykle na něm zahraje dívčí trio Hana, Markéta a Johana. Nejlepší songy, nejzdatnější tanečníci na kolečkách, speciální nabídka na baru a půjčovna bruslí přímo na místě!

Foto: Studenta

MISS VŠE

Facebook

Kdy: 27. 11. 2013, 21:00

Kde: SaSaZu, Praha

Pátý ročník soutěže o největší krasavice VŠE je zase tady! Deset nejvíc sexy holek z ekonomky se i letos utká o korunku v luxusních prostorách pražského SaSaZu. Kromě zaručené podívané se můžete těšit i na koncert Majka Spirita a večer plný vtípků v režii jedinečného Jakuba „Zadara“ Koháka. Nejprestižnější studentská Miss už se na vás těší!

Foto: Studenta

MISS UK

Facebook

Kdy: 29. 11. 2013, 19:00

Kde: Roxy, Praha

Aby té krásy všude kolem nebylo málo, kromě ekonomky si svou největší fešandu bude už potřetí volit i Karlova univerzita. Vybírat se bude z osmi slečen a opět na vás čeká i záplava dobré muziky – během večera vystoupí kultovní parta Midi Lidi a za gramcema to rozjede třeba miláček žen DJ Nimand. Celou soutěží vás provede Nikol Moravcová se Štěpánem Krpatou.

Foto: Studenta

Student Party – Crazy Olympics

Facebook

Kdy: 30. 11. 2013, 21:00

Kde: Neon Partyplace, Olomouc

A na závěr zase trochu toho soutěžení – tentokrát zase v co největší konzumaci drinků. Olomoucký klub vám poprvé představí studentskou olympiádu, kde zažijete Limbo tanec, pivní maraton i souboj sumo a k tomu všechno vám budou sličné hostesky lít alko shoty rovnou do pusy. Co víc si přát: Možná ještě welcome drink zdarma pro všechny, kdo na akci dorazí ve sportovním...

Foto: Studenta

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější