Nejlepší studentské party prosince: zapomeň na svátky a užívej si

Nejlepší studentské party prosince: zapomeň na svátky a užívej si

Nejstresovější období roku se zkouškami a všemi svátky vybízí k tomu, vyčistit si někde hlavu. V prosinci je naštěstí dostatek příležitostí užít si skvělé party a na všechno zapomenout. Takže se uvolněte, zapomeňte na svoje starosti a zajděte si někam užít! 

Mikulášský svařák

4. 12. 2013 20:00 na Právnické fakultě UK v Praze, afterparty v klubu Lávka (vstup zdarma)

Facebook

Už tradiční akce se uskuteční přímo v atriu fakulty od 20:00. Spolek českých právníků Všehrd připraví přes 200 litrů svařáku a k dispozici dále bude několik barů a zázemí. Zahřátí vínem se po půlnoci můžete přesunout na afterparty do klubu Lávka.

Foto: Studenta

Mikulášská extáze live!

6.12.2013 21:00 FABRIC, Ostrava (vstup 80 na místě)

Facebook

V Ostravě se můžete už za pár dní vyřádit na největší taneční pecky v klubu FABRIC.  Správnou atmosféru zajistí lehce ulítlé soutěže, které budou tentokrát zaměřené vánočně.  Všechny dívky mají vstup do 22:00 zdarma!

Foto: Studenta

PLAYA HOUSE PLÁŽ

7.12.2013 22:00 Exit2 club, Kobeřice (vstup 50)

Na začátku zimy, kdy jsou všichni zmrzlí na kost, zajeďte na párty do Kobeřic, kde bude na jednu noc léto. V klubu bude písek, bazén, plážové dekorace a znovu uslyšíte všechny letní hity. S plážovým oblečením navíc dostanete Cuba libre zdarma!

Foto: Studenta

Andělská party FSV UK

12.12.2013 19:00 Roxy, Praha (vstup 100-200)

Facebook

Další tradiční pražská událost, tentokrát od studentů Fakulty sociálních věd UK nabízí nabitý program. Line-up se na facebookové stránce odhaluje postupně, už teď se ale můžete začít těšit na UDG , Sunshine, DJ Bedla a saxo live Johan. Předprodej probíhá v budovách fakulty a podrobnosti najdete na Facebooku.

Foto: Studenta

ELEKTRA

20.12.2013 20:00 Brno, Fléda (vstup 200/250)

Facebook

Těsně před Vánoci se v ČR poprvé představí kmotr francouzské techno scény Electric Rescue. Dalšími taháky budou David Asko (Fr), Toky, Loutka, resident Orbith a další. Jestli si rádi zatančíte na elektro, tuhle párty nemůžete vynechat!

Foto: Studenta

Text: Petr Plachký

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější