Noční zábava stojí majlant. A studenti platí.

Noční zábava stojí majlant. A studenti platí.

Naše redakce v tomto ohledu není výjimkou. Večerní akce jsou zkrátka součástí našeho života. Mlsné jazýčky se prohnou více, konzervativní konzumenti piva a zelené si v českých podmínkách stěžovat nemůžou. Kolik a za jaké drinky nejvíce utrácíte vy, naši čtenáři?
Foto: Studenta

Míša Raková, redaktorka Studenty

"Piju většinou jenom pivo nebo víno a nějaký levnější panáky, takže do pětistovky se vejdu. Když je to větší akce tak dvojnásobek."

Foto: Studenta

Petr Švihel, redaktor Studenty

"Odpověď: Majlant. Někdy je mi z toho až blbě. Třeba když přemýšlím, kam zmizely všechny moje peníze a odečtu si od celkové sumy nájem. Pak jenom kroutím hlavou kolik jsem toho zase někde prochlastal a prožral."

Foto: Studenta

Adam Kožela, vydavatel Studenty

"Někdy se dostanu až k 1500, ale snažím se vejít do litru za večer včetně taxíku domů. Čím míň má člověk času, tím víc si chce party ještě užít a nějak zapomíná počítat.. Každopádně by si měli lidé dopředu určit, kolik chtějí prokalit a tuto hranici pokud možno nepřekračovat, jinak se kalby můžou prodražit :). Na akce si nosím jenom cash a karty nechávám doma, takže mám omezený rozpočet, pokud mi teda nechce někdo půjčit :)."

Foto: Studenta

Pavel Prchal, redaktor Studenty

"Když se občas přiblížím k částce okolo patnácti set, začínám litovat, že nejsem ženská s blonďatou hřívou a vyvinutým poprsím, poněvadž bych si v takovém případě mohl dovolit jít do klubu jen se stovkou v kapse. :-)"

V pondělí se můžete tešit na další nové téma týdne!

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější