Tipy, jak uspořádat ideální večírek

Tipy, jak uspořádat ideální večírek

Konečně máte po zkouškách, slavíte narozeniny, chystáte loučení se svobodou nebo si snad jen z nudy plánujete připravit pro kámoše pořádnou párty? Studenta vám přináší několik zásadních rad, díky kterým zaručeně nezůstanou hosté jen znuděně sedět na gauči a trapně koukat jeden po druhém. Tak jen račte, párty začíná!

1. Koho pozvat

Začněte tím, že pozvete co nejvíce lidí, protože vám to přinejmenším polovina z nich odřekne. K pozvánce nezapomeňte přidat, že je každý vítán s doprovodem, aspoň i sami budete mít možnost pozvat někoho nového. Důležitým prvkem je pak nejen správné namíchání drinků, ale rovněž samotných hostů. Nezapomeňte na pořádné pařiče, milovníky tance a večírkové blázny, ať párty neschází rozmanitost a zábava.

Foto: Studenta

Základem úspěchu je vyrovnaný počet holek a kluků. Mezi něžným pohlavím neoslovujte jen samé krásky, ať kluci nemají strach je oslovovat. O tom, že jsou potřeba především single lidi, než v páru, je snad jasné. Trefou do černého může být nějaká celebrita, ovšem Paris Hilton k vám dorazí jen těžko a Agáta Hanychová vás vyjde na tučný balík.

2. Jaký vybrat alkohol

Každý má chuť na něco jiného. Jsou holky, které nedají dopustit na víno, ale i takové, které neodmítnou dobré pivo. Kluci většinou vypijí, co je po ruce, a tak se nebojte experimentovat. Když si nebudete vědět rady, míchejte do alkoholu všechno, co vás napadne. Chytlavým experimentem může být meloun napíchaný injekcemi vodky.

Foto: Studenta

3. Klasika, společenské hry

Na první pohled možná ohraná písnička, ale úspěch to stejně vždycky zaručí. Můžete zvolit klasické „Člověče, napij se!“, nebo „Česko, otázky a odpovědi“. Jen pozor, aby poraženecké panáky nevyprázdnily nápojový lístek. Špatnou volbou nemusí být ani moderní Nintendo Wii, u kterého se však budou bavit všichni, kromě vás, kteří to máte už ohrané.

4. Kouřit, či nekouřit?

V žádném případě nezakazujte kouření, protože spousta lidí se pak přemístí na balkón, či před dům a těžko je budete dostávat zpět. To už je snadnějším řešením pořízení čističky vzduchu. Ani vodní dýmka by nemusela být trefou vedle, ale neradno ji nabízet zcela opilým hostům, ti pak většinou končí v oné místnosti.

Foto: Studenta

5. Nouzový plán

Všechno selhalo, nikdo netancuje a gauče jsou plné znuděných hostů? Ztlumte světlo a vyzvěte všechny k tanci. V tom nejhorším případě můžete zhasnout úplně a reakce se brzy dostaví. Hlavně nesmíte dopustit, aby došlo pivo či jiný oblíbený mok, to už je lepší investovat do noční donášky bez ohledu na to, kolik to stojí.

Dobrou párty poznáte podle toho, jak ráno vypadá podlaha, čím špinavější, tím lepší párty máte za sebou :-)

Richard Valoušek

autor je redaktorem MF Dnes

foto: Marie Bauerová

model: Marie Bauerová & Rak

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější