Osm výjimečných žen, osm inspirativních příběhů. TEDxPragueWomen se blíží

Osm výjimečných žen, osm inspirativních příběhů. TEDxPragueWomen se blíží

Na konci října se ženy dostanou ke slovu v mnoha městech po celém světě. Nebude mezi nimi chybět ani Praha. Nenechte si ujít konferenci TEDxPragueWomen 2016 a přijďte se seznámit s inspirativními ženami. Letos bude celým večerem provázet téma „Nejvyšší čas“ - „It’s about time“.

Zajímají vás osudy a zkušenosti známých i neznámých žen, nebo máte chuť zažít neopakovatelnou atmosféru celosvětově známých konferencí TEDx? Ať jste žena či muž, přijďte se namotivovat v pátek 28. října do pražské La Fabriky – Slévárny, kde se uskuteční TEDxPragueWomen 2016. Přednášky, které uslyšíte, se budou vztahovat k jednotnému tématu, tentokrát s názvem Nejvyšší čas (v anglické verzi It’s about time).

Přesně ve stejný den se v mnoha městech po celém světě budou paralelně konat konference TEDWomen 2016. Ve stejný čas budou mít ženy napříč zeměkoulí možnost podělit se o své názory, zkušenosti a myšlenky. Myšlenky hodné šíření, které se týkají právě nás, právě tady.

TEDxPragueWomen navazuje na inspirativní konference TEDxPrague, která je největším a zároveň nejpopulárnějším “tedexovým” formátem v ČR.

A na koho se těšit? Na programu je dohromady osm vystoupení od osmi řečnic – osmi žen. Vystoupí například Lina Khalifeh, jordánská trenérka sebeobrany, nebo Barbora Chuecos, generální ředitelka firmy Mary Kay. O svůj příběh se s vámi podělí pražská messengerka Markéta „Peggy“ Marvanová či youtuberka a online knihomolka Dorota „Noon“ Nováková. Na programu jsou i dva velmi zajímavé workshopy a různé doprovodné aktivity. Večer si můžete prodloužit také na afterparty. Ta se bude kontakt v prostorách La Fabriky po skončení oficiální části programu a zahraje DJ Tea Jay Ivo.

Vstupenky je možné zakoupit zde, ale pospěšte si, pouze do středy 26.10. V ceně vstupenky bude též zahrnuto občerstvení, tematické workshopy a afterparty.

Více info o události můžete také sledovat na oficiálních stránkách.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější